Стильні райдери вибирають круїзери

Велосипеди Круїзери - гідні вашої уваги, так як вони просто не залишать байдужими нікого.

Круїзери - це велосипеди міського типу, вони досить популярні в наш час. Такий велосипед-круїзер трохи більше звичайного, він відрізняється комфортною посадкою і спокійною їздою. Побачивши такого стильного і зручного круізера, завжди хочеться покататися на ньому.

Особливість круїзерів складається в великому виборі незвичайних дизайнів, міцній конструкції і комфорті, який обов'язковий під час їзди.

Такий вид велосипеда воліють жінки, використовуючи його для легких прогулянок по місту, поїздок на пляж, дачу. Багато круїзерів виглядають досить таки яскраво і стильно. Будь-яка представниця прекрасної статі скаже: "Як же кататися на такому красивому, стильному і якісному велосипеді". У мережі можна зустріти фотографії багатьох відомих зірок на велокруізерах, наприклад, Дженніфер Лопес, Анджеліна Джолі.

Які особливості круїзерів?

Cruise (в перекладі з англійської) означає подорожувати, здійснювати круїз. Саме тому ці стильні міські велосипеди круїзери служать для неспішних прогулянок, спокійного міського трафіку - вночі або вдень, поїздки в магазини.

Велосипеди круїзери володіють унікальним дизайном. Завдяки сучасним технологіям багато моделей поєднує в собі нові технології і легке ретро. Завдяки зручній рамі, широкому сидінню, розмашистому керму, накатистим широким колесам і прямий посадці - ваша прогулянка на круїзері буде комфортною подорожжю.

Жіночі моделі, як правило, оснащені кошиками і багажниками, - все те, що створює максимальні зручності для здійснення поїздок за покупками.

Купуйте в нашому магазині прекрасний круїзер - і ми гарантуємо вам захоплені погляди і компліменти, які ви будете отримувати, катаючись на прекрасному круїзері в вінтажному стилі.

Круізер Schwinn - це не тільки поєднання комфорту і стилю, це ще й приємна ціна.

Саме час обзавестися круїзером Schwinn.