Стабілізатор для смартфона DJI OSMO Mobile

Компанія DJI - справжній експерт у створенні літаючих дронів. DJI також домоглася чималих успіхів в розробці високоякісних камер для своїх квадрокоптерів і спеціальних підвісів з багато осьовою стабілізацією, за допомогою яких камери кріпляться до дрону.

Ручний 3-х осьовий підвіс DJI OSMO Mobile - це ідеальне поєднання камери та спеціальної стабілізаційної ручки-підвісу. Призначення Osmo Mobile - зйомка плавного відео без будь-якого тремтіння і без штатива, навіть коли, здавалося б, умови цьому зовсім не сприяють.

Ви любите бути в фокусі камери? Віддаєте перевагу інтервальній зйомці? Часто подорожуєте і вважаєте за краще панорамну зйомку? Потрібна ідеальна зйомка в русі? Бажаєте ділитися прямою трансляцією в своїх соціальних мережах?

Купуйте в нашому магазині ручний підвіс DJI OSMO Mobile - тепер і в ваших роликах ніколи більше не буде видно тряски від руху, розмитості і інших небажаних ефектів.

Системи оптичної стабілізації, які застосовуються в камерах, позбавляють від мікровібрацій, а конструкція DJI OSMO Mobile дозволяє «згладжувати» рухи в більш широкому діапазоні. І як результат - отриманий ефект нагадує роботу професійних підвісів, які використовуються режисерами і операторами в кіноіндустрії.

Управління однією рукою

Всі основні органи управління камерою розташовані на ручці підвісу, передбачено кріплення для смартфона. Ручка і положення смартфона - налаштовуються. На ручці для цього також є всі необхідні кнопки для поворотів і блокування в будь-якому з положень. Рукоятка OSMO Mobile виконана з матеріалів, що забезпечують комфортну роботу і довговічність конструкції. Ергономічна форма дозволяє зручно тримати камеру в долоні і при цьому управляти всіма важливими функціями лише одним пальцем.

Всі параметри, функції, режими зйомки і кнопки управління будуть на екрані вашого смартфона, як і зображення з камери в реальному часі.

DJI OSMO Mobile вже сьогодні можна купити в інтернет магазині ELITE BIKE >>>