Способи захисту байка. Велозамки

Кожен власник електровелосипеду стикається з проблемою захисту свого транспорту від злодіїв. Залишивши свій велосипед без нагляду, більшість велосипедистів нервують і досить часто перевіряють, чи є його велосипед там, де його припаркували.

Для вирішення цієї проблеми людство придумало безліч різноманітних пристроїв проти викрадення і велозамком, які допомагають захистити велосипед або хоча б ускладнити його викрадення. Велозамки застосовуються для блокування коліс або ж для прив'язування велосипеда до інших предметів (деревам, парканів тощо).

Є й інші способи захисту свого байка.

Наприклад, британський дизайнер Кевін Скотт (Кевін Скотт) запропонував альтернативний метод для захисту велосипедів від викрадень. Замість різних пристроїв проти викрадення як замок використовується сам велосипед Велосипед Бенда, який при необхідності досить просто скласти і застебнути.

  

Однак, для більшої надійності ми рекомендуємо все ж купити замок для велосипеда. У нашому магазині ви можете купити різні аксесуари, які допоможуть вам бути спокійними, якщо необхідно залишити десь без нагляду свого байка - замки та кріплення для замків.