Створено безпілотник Griff 300 з вантажопідйомністю 225 кг

Норвезька компанія Griff Aviation розробила радіокерований безпілотний апарат Griff 300, який може знаходитися в польоті більше 30 хвилин і при цьому перевозити вантажі вагою 225 кг!

Цей дрон може використовуватися рятувальними службами в надзвичайних ситуаціях, для висотних робіт (наприклад, обслуговування вітрогенераторів), а також військовими і органами правопорядку. Виробник стверджує, що вже наступна модель Griff 800 буде здатна перевозити вантажі вагою до 800 кг і мати можливість комплектації кабіною для перевезення пасажирів.

Вантажний безпілотник Griff 300 належить до класу октокоптеров, так як в рух його приводять 8 пропелерів, кожен з яких обертається від незалежного електромотора. Заряд батареї дозволяє безпілотнику перебувати в повітрі від 30 до 45 хвилин (в залежності від ваги вантажу). Сам дрон важить 75 кг.

Дрон виробляє мало шуму, тому може літати над територією національних парків і заповідників. 8-ми гвинтовий мультикоптер Griff Aviation можна оснастити додатковими датчиками і контейнерами для перевезень.

Для управління дроном використовується радіохвильовой пульт дистанційного керування. Оператор також може відправляти команди коптеру з центру управління, схожого на кабіну вертольота.

Безпілотник має всі необхідні дозволи для його експлуатації від Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) та Федерального управління цивільної авіації (FAA).