Сучасний електротранспорт в Україні

Обираючи транспортний засіб, ми, на жаль, поки не так часто замислюємося про його вплив на навколишнє середовище. Але варто тільки уявити, що скорочуючи вихлопи в атмосферу, ми вносимо свою частку в збереження здоров'я нашої планети, як на душі стає трішки приємніше. Не завжди доцільно спалювати літри недешевого пального, забруднюючи при цьому повітря, якщо необхідно проїхати всього кілька кілометрів.

  

Всесвітній велобум, який охопив всі розвинені країни, є відмінним підтвердженням того, що прийдешнє століття буде століттям велосипеда. Європа, а за нею і весь світ, активно пересідає на електробайки. В Україні також стали активно користуватися електровелосипед, помітно зростає кількість велодоріжок - і це приємно!

Безумовно, переваги електротранспорту очевидні.

  • По-перше, це його екологічність, так як ніяких викидів в атмосферу він взагалі не виробляє.
  • Друга чудова особливість електричних велосипедів - це економічність: вони не вимагають спеціального обслуговування і палива. Вартість кілометра пробігу на електричному приводі в 20-30 разів менше, ніж на бензиновому.
  • Ну і безсумнівним плюсом будь-якого двоколісного засобу пересування є його маневреність і можливість, не простоюючи в заторах, дістатися до місця призначення «без шуму і пилу». Щодо пилу, можливо, питання і спірне, а ось з гарчанням і торохкотінням покінчено - електромотор працює практично безшумно.

Ото ж, нема сумнівів - майбтнє за електротранспортом.

Електровелосипеди в нашому магазині:

Електроскутери купити в Україні:

  

Електросамокати в нашому каталозі:

Вибирайте гіроборди в ELITE BIKE:

Купляйте електротранспорт і - попутного вам вітру!