Сучасний e-транспорт: найпопулярніші електрокари

Давно вже продаж електрокарів переступили знакову позначку в 1 мільйон примірників. Майбутнє - вже тут, а не десь далеко. І тому ми маємо можливість вже зараз користуватися інноваційними товарами, які очікувалися в найближчі десятиліття. Вони роблять наше життя значно краще, простіше, ефективніше і радісніше. Завдяки досягненням сучасної науки світ став різноманітнішим, а електрокари - це вже не машини з якогось фантастичного фільму. Ринок електричних машин стає більше і краще, і серйозні автовиробники вступили в гру.

Давайте подивимося, які автомобілі займають перші позиції у покупців.

1 місце: Nissan Leaf - понад 200 тисяч автомобілів

І це цілком очікувано, адже Nissan Leaf був першим масовим електрокаром, який будувався для масового споживача. Це була не переробка вже існуючої моделі і не створення її дрібносерійного прототипу, а саме масовий електромобіль. Безумовно, Nissan Leaf - це не «міжгалактичний крейсер технологій», він не бив рекордів динаміки розгону і максимальної дистанції пробігу. Але Nissan Leaf відмінно робив те, що від нього хотіли звичайні покупці - їздити в магазин, школу, бути комфортним і не ламатися .... і економити гроші його власнику.

2 місце: Tesla Model S - близько 100 тисяч автомобілів

Нам уже стало звичним, що компанія Tesla спочатку багато говорить, а потім «довго запрягає». Так було і Tesla Model S, її перші продажі обчислювалися сотнями, а потім тисячами ...

3 місце: Renault ZOE - в межах 40 тисяч автомобілів

Компактний електрокар Renault ZOE стає одним з найпопулярніших автомобілів в своєму класі у Франції. Стильний, компактний, зручний, комфортний і тихий - це саме те, що необхідно для звичайних поїздок по місту. Фактично Renault ZOE застосовує рецепт Nissan Leaf, лише взявши складові свіжіші. Але також, головне тут - швидкий зарядний пристрій Chameleon і новий роз'єм для живлення MENNEKES, що володіє максимальною потужністю до 43 кВт. Завдяки цим якостям, Renault ZOE може зарядити свій 22-кіловатний акумулятор лише за одну годину без застосування швидких зарядок типу CHAdeMO або Supercharger.

4 місце: BMW i3 - близько 34 тисяч автомобілів

Електрокар BMW i3 - непоказний зовні, але всередині - революційний. Він пропонує своїм покупцям надсучасні технології (карбоновий кузов, алюмінієва рама) і унікальні рішення для збільшення запасу ходу (генератор з ДВС і режим ECO PRO +). Плюс до всіх переваг - популярна і вельмишановна марка, а ще - європейські дотації, які роблять ціну BMW i3 порівнянної з ціною звичайного седана BMW 3-серії. Ось тому BMW i3 і користується таким попитом.

5 місце: Renault Kangoo ZE - близько 21 тисяч автомобілів

Економні європейці уважно ставляться до своїх грошей, особливо коли мова йде про автомобілі в якості «робочої конячки». І тоді електрокар Renault Kangoo ZE підходить якнайкраще: він пропонує - або стандартний, або подовжений кузов, або пасажирську версію, або вантажну. У Renault Kangoo ZE є і своя "родзинка" - пічка для підігріву салону, яка поглинає дизельне паливо.

До слова, електрокари - це вже не нішевий транспорт, а цілком масовий продукт, що радує.