Сучасні сігвеї в Києві

Що ж таке сігвей? По-перше, варто сказати, що сьогодні сігвей - один з популярних засобів пересування. Принцип його роботи простий - чим сильніший кут нахилу людини при катанні, тим швидше він їде. 

Останнім часом все більше людей бажають купити сігвей. Це не дивно, так як сігвей, як вид персонального транспорту став максимально розвиватися, завдяки популяризації двигунів, що працюють від акумуляторів. По-друге, це дешевше, оскільки ціна на електрику не так велика, як на паливо. По-третє, це тихо - електродвигун практично безшумний. По-четверте, екологічно чисто - електродвигун не виробляє ніяких токсичних викидів в атмосферу.

Сігвей часто використовують для:

  • катання по великих територіях - паркам, набережних, скверів;
  • роботи персоналу якому необхідно проходити великі відстані щодня (наприклад, охорона великих торгових центрів);
  • екскурсій;
  • переміщення під час ігор, турнірів.

Зрозуміло, це далеко не всі сфери, де можна застосувати сігвей, однак, це лише найголовніші.

Рекомендуємо:

Гіроскутер Xiaomi Ninebot Plus – це надійний і дуже зручний персональний транспортний засіб, на ньому зручно і безпечно можуть їздити і дорослі, і діти. Розмір коліс міні-сігвея NINEBOT PLUS становить 11 дюймів, але він здатний витримувати вагу до 100 кг.

Платформа Xiaomi Ninebot Plus (модель 2017 року) прогумована, за рахунок чого мінімізована можливість зісковзування ніг при їзді. Гіроскутер може розганятися до 18 км / год, долаючи підйоми до 15 градусів.

Підсвічування гіроскутера представлена ​​передньою фарою, бічним підсвічуванням на колесах, задніми габаритами і поворотниками. Все це дає можливість іншим учасникам руху бачити вас на дорозі, збільшуючи безпеку їзди.

В нашому інтернет магазині ви можете купити міні-сігвей Xiaomi Ninebot Plus в якості подарунка як близьким, так і потішити самого себя, а також дивіться інші моделі.