Сміливі гонщики вибирають Haibike XDURO

Бренд HAIBIKE, який був заснований ще в 1996 році, сьогодні є лідером в області розробки велосипедних рам. Широкий модельний ряд продукції, що випускається, грамотний підхід до конструктивного виконання і ретельне опрацювання всіх елементів трансмісії зробили компанію Haibike всесвітньо відомою. А вже в 2010 році HAIBIKE був визнаний передовим виробником електричних велосипедів не тільки в Німеччині, але і у всій Європі.

Сьогодні компанія особливу увагу приділяє якості і технологій, різним системам управління і прогресивному електронного приводу. Кожна деталь електричного велосипеда опрацьовується до дрібниць, щоб досягти максимальних ходових характеристик. Саме тому HAIBIKE пропонує величезний вибір висококласних велосипедів, які перевірені професійними гонщиками і провідними командами.

 

За останні кілька років компанія Haibike випустила кілька інноваційних функціональних електричних велосипедів. Як правило, електробайки, що доповнюються електричною трансмісією від компанії Bosch, надають можливість долати тривалі маршрути і по трасі, і бездоріжжю, підніматися по недоступним гірських вершин, не обтяжуючи себе роботою з педалями.

Щороку асортимент електровелосипедів Haibike поповнюється цікавими новинками: це і вездеходнікі з 29-ти дюймовими колесами, і класичні велосипеди з 26-дюймовими колесами. Посилені обода роблять колеса мало сприйнятливими до ударів, а практично невагомі покришки забезпечують хороших накат і відмінне зчеплення з дорожнім покриттям.

Електровелосипеди Haibike XDURO в нашому магазині >>>

Вага електровелосипедів Haibike в повній комплектації не перевищує 20-25 кг. При такій невеликій вазі, за рахунок подвійного батирування і технології гідроформінгу, алюмінієві рами електровелосипедів мають екстремальної жорсткістю. А трансмісія Shimano бездоганно працює навіть під час пересуванню по бездоріжжю.

Дизайн електровелосипедів Haibike досить своєрідний, але завжди естетично привабливий. Ці велосипеди легко відрізнити від інших, адже всі до єдиної моделі Haibike - це технологічно досконалі.

Компанія Haibike завоювала масу шанувальників завдяки високій якості продукції, що випускається і цілком помірними цінами. У нашому магазині ви можете купити вподобаний електровелосипед Haibike і для поїздок міськими вулицями, і по бездоріжжю.