Швидкість і стиль, або Як ми любимо електровелосипеди

Друзі, нові моделі електровелосипедів, ті, які Ви можете купити в нашому магазині, безумовно, дивують своїми постійними оновленнями і технічними удосконаленнями. Дизайнери творять чудеса! І нам завжди цікаво дізнаватися про якісь оригінальних моделях, яких поки ще у нас немає. Але будуть згодом. Напевно, будуть, адже Ви часто запитуєте у нас про навіть неймовірних велосипедах, як здається спочатку. Але нам це дуже подобається. Подобатися відчувати, що Ви так само, як і ми, любите цей вид транспорту, живете їм, плануєте поїздки.

Іноді здається, що зовні електровелосипеди практично нічим не відрізняються від звичайних велосипедів. Головною серйозною відмінністю є його компактний електродвигун - іноді закріплений на рамі, а іноді розташованим безпосередньо всередині переднього або заднього мотор-колеса. Саме цей електромотор і служить джерелом живлення для двигуна.

Ми любимо велосипеди за те, що цей транспорт не має вікових обмежень, а управління ним не вимагає водійського посвідчення з наявністю якої-небудь спеціальної категорії. Такий транспорт може обрати абсолютно будь-хто, та й кататися коли завгодно - і взимку, і влітку. Велосипед з електромотором підходить для будь-яких цілей, це можуть бути і міські прогулянки, і щоденні покупки, і виїзд за місто.

Такі велосипеди мають компактні розміри, за рахунок чого їх зручно зберігати в квартирі або на балконі, є і складні версії, до того ж вони не видають запахи паливно-мастильних матеріалів, як мотовелосипеди, - 100% екологічні.

Електровелосипеди безшумні під час експлуатації. При при розгоні і підйомі в гору електровелосипед всю силу бере на себе! Маючи відносно невелику вагу, при повній розрядці акумулятора велосипедист може продовжувати рух лише за допомогою педалей. Зарядити від звичайної побутової електромережі з напругою 220В, через кілька годин - знову в дорогу.

Велосипед з електромотором - це великі можливості для його володаря в подоланні довгих дистанцій і горбистого ландшафту. Як правило, середня швидкість є-байків становить 30-35 км / год, тоді як у звичайного - близько 15 км / г. Велосипед, оснащений електродвигуном, дуже простий в обслуговуванні, а догляд за ним - не складніше, ніж за звичайним, на додаток - йому лише потрібна своєчасна зарядка акумулятора.

Одним словом, друзі, ми раді, що Ви любите електровелосипеди так само, як і ми. Пишіть нам на наших сторінках в FaceBook и YouTube.

         

Тут ми розповідаємо про найактуальніші новини компанії ELITE BIKE, акції, знижки, спеціальні пропозиції, подальші плани компанії, а також цікаві факти, історії та багато різної інформації про переваги електротранспорту. Приєднуйтесь, будемо раді.

Не пропустіть АКЦІЮ "Разом дешевше":

купуючи одним чеком скутер SEEV Citycoco і гіроборд WINNER W2 Pro UK FLAG 6,5, - отримуй знижку 3000 грн!