Складні електровелосипеди

Складні велосипеди за час свого існування міцно завоювали свою нішу в світі двоколісних машин. Їх популярність лише зростає, особливо серед жителів міста, які все частіше вибирають цей вид транспорту для щоденних поїздок. Чим далі, тим активніше складні електровелосипеди пробираються до лав популярних засобів пересування.

Що хорошого в складних електровелосипедах? Які переваги у них перед своїми звичайними побратимами?

Компактність

Це одні з головних переваг складних велосипедів. Крім того, що вони менше в розмірі звичайних велосипедів, так їх ще можна скласти, як мінімум, навпіл. А це дозволяє зберігати свій велосипед в офісі, коморі, не кажучи вже про балкон. Деякі моделі можна розмістити навіть під письмовим столом. І, звичайно ж, з таким велосипедом ніколи не буде проблем - заїхати на філіжанку кави.

А ще його зручно перевезити в автомобілі (трамваї, маршрутці, метро). При цьому не потрібно ніяких особливих кріплень. Багато моделей постачаються з чохлами. Складений велосипед навіть з великими колесами легко поміщається в багажнику авто.

 

Універсальність

А все тому, що електричний велосипед - найпростіший в освоєнні тип байків. У ньому немає великої різноманітності розмірів рам і складних геометрій, немає великої кількості швидкостей, високою верхньої труби і премудрих налаштувань. На одному і тому ж велосипеді може кататися і чоловік, і жінка, і дитина.

Електровелосипед G2 Mando Footloose (червоний)

У всьому іншому складні велосипеди практично не відрізняються від звичайних. У них теж часто встановлені крила, що захищають від бруду, щитки, що захищають від ланцюга, міцні багажники. Вони бувають як 1-но швидкісними, так і багатошвидкісними, а в залежності від вартості мають обладнання абсолютно різного рівня. Іноді вони облаштовуються  амортизаторами - можна знайти навіть складні двухпідвіси, котрі особливо будуть актуальними за містом чи в парках.

Електровелосипед G2 Mando Footloose IM (світло-зелений)

Інакше кажучи, ринок складних велосипедів зараз різноманітний настільки, що ви без зусиль знайдете велосипед з можливістю складання, який максимально відповідає вашим вимогам.


Купити електровелосипед в Києві ви можете в наших магазинах >>>
Ми відправляємо товар по всій Україні в найкоротші терміни.