Складні електровелосипеди: переваги

Складні велосипеди за час свого існування впевнено завоювали свою нішу в світі двоколісних машин. Їх популярність тільки зростає, особливо серед мешканців мегаполісів: чим далі, тим активніше складні електричні велосипеди пробираються до лав популярних засобів пересування. Що ж в них такого цікавого, які переваги у них перед своїми звичайними побратимами?

№1. Компактність

По суті, це одна з головних переваг складних велосипедів. Крім того, що вони менші в розмірі, так їх ще можна скласти, як мінімум, навпіл, що дозволяє зберігати байк в офісі, коморі, не кажучи вже про балкон. Деякі моделі навіть можуть розміститись під письмовим столом.

Також стає доступним його перевезення в автомобілі (маршрутці, трамваї, метро). При цьому не потрібно мати ніяких особливих кріплень. Багато моделей постачаються з чохлами. Складаний велосипед навіть з великими колесами легко поміщається в багажнику авто.

№2. Універсальність

Електровелосипед - найпростіший в освоєнні байків. У ньому немає великої різноманітності розмірів рам і складних геометрій, немає високої верхньої труби, великої кількості швидкостей і премудрих налаштувань. На одному і тому ж велосипеді може кататися і чоловік, і жінка, і дитина.

У всьому іншому складні велосипеди практично не відрізняються від звичайних. У них теж часто встановлені крила, що захищають від бруду, щитки, що захищають від ланцюга, міцні багажники. Вони бувають як одношвидкісними, так і багатошвидкісними, а в залежності від вартості мають обладнання абсолютно різного рівня. Іноді вони оснащуються і амортизаторами - на ринку можна знайти навіть складні двухподвеси, які особливо будуть актуальні за містом або в парках. Іншими словами, їх ринок зараз різноманітний настільки, що ви легко знайдете велосипед з можливістю його складання, і який буде максимально відповідати вашим вимогам.

Купити електровелосипед в Києві >>>
Ми відправляємо товар по всій Україні в найкоротші терміни.