Складний розумний електровелосипед QiCycle MiJia

Друзі, в магазині ELITE BIKE зараз проходить розпродаж залишків моделей 2017 року. Ви можете використати чудову можливість купити чудо-байк QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 за супер вигідною ціною і насолоджуватися осінніми міськими поїздками.

Складний електровелосипед QiCycle MiJia - можливість чудово відпочити у місті.

 

Електровелосипед Xiaomi Qicycle - це розумний велосипед, розроблений компаніями Qicycle і Shimano. Результатом такої співпраці є те, що цей байк уособлює собою всю екосистему Xiaomi: він поєднав в собі самі різні чудові напрацювання компанії. І доказом цього є потужний компактний електромотор і акумуляторна батарея з великою ємністю.

Основні переваги цієї моделі електровелосипеда: легка вага (всього 14,5 кг), простий дизайн і складна конструкція, завдяки яким QiCycle MiJia вигідно відрізняється від інших складних велосипедів з недостатньо безпечною конструкцією.

Електровелосипед обладнано інноваційними ободними гальмами, які зможуть зупинити велосипедиста, як в повсякденному спокійному житті, так і в будь-якій екстремальній ситуації.

Електровелосипед має електромотором на 36 Вольт і потужністю 250 Ватт, що дозволить вам досягти швидкості в 20 км / год. Знімний акумулятор Panasonic ємністю 58 000 мАг забезпечує запас ходу в 45 км! До того ж, він захований в рамі, це абсолютно не впливає на зовнішній вигляд велосипеда.

Датчик педальної тяги ТТМ, розроблений компанією IDbike B.V, є помічником при їзді по пересіченій місцевості. Коли датчик розуміє, що вам складно крутити педалі, він підключає електромотор - швидкість руху при цьому значно збільшується.

Велосипед QiCycle MiJia володіє різними розумними технологіями, він може відслідковувати пройдений шлях, швидкість, кількість використаних калорій інше. Всі ці дані бортового комп'ютера можна синхронізувати зі смартфоном по Bluetooth.

Купити електровелосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 в інтернет магазині ELITE BIKE ви можете вже сьогодні по супер вигідній ціні!

Поспішіть - кількість таких популярних сьогодні байків швидко закінчується.