Складний MANDO FOOTLOOSE - БЕЗланцюговий

Корейский виробник Mando, співпрацюючи з Meister, створив Mando Footloose - перший в світі гібридний електровелосипед, у якого немає традиційного велосипедного ланцюга, а педалі застосовуються не для забезпечення руху, з метою вироблення електроенергії за допомогою вбудованого мотор-генератора.

На відміну від багатьох електровелосипедів, Mando Footloose - засіб пересування, яке дозволяє не тільки економити гроші, а й отримувати максимальну насолоди від свободи переміщення.

У байка Mando Footloose є педалі, але завдання їх використання трохи відрізняється від тієї, що в традиційному велосипеді. Замість того, щоб забезпечувати руху коліс, повороти педалей служать для додаткової підзарядки батарей! Під час обертання педалей розкручується генератор, приєднаний до них, завдяки цьому електрику, перетворювати з механічної енергії, забезпечує і роботу електроніки, і надходить до батареї велосипеда, заряджаючи її.

Інноваційний електровелосипед Mando Footloose - це новий спосіб подорожі, так би мовити, без нічого. Це чудо техніки може проїжджати до 30 км БЕЗ фізичної допомоги велосипедиста, покладаючись лише на заряд акумулятора. Але якщо ж ви побажаєте крутити педалі - діапазон пробігу цього велосипеда буде практично безмежним.

 

Mando Footloose володіє неймовірно компактним складним корпусом, немає ніяких гострих кутів, завдяки чому може стати незамінною річчю для того, хто змушений їздити в громадському транспорті. Якщо необхідно зробити транспортування Mando Footloose, то робиться це практично за лічені секунди, достатньо лише натиснути на кілька важелів.

Керування велосипедом здійснюється за допомогою електронної панелі управління HMI, яка зафіксована на кермі. Велосипедист може стежити за рівнем заряду батареї, що розвивається швидкістю, кількістю генерується електричної енергії, пройденою відстанню.

Вбудований бортовий комп'ютер аналізує характер дорожнього покриття, його нахил, регулює швидкість руху велосипеда, щоб уникнути надмірної розтрати енергії батареї. Але швидкістю і потужністю Mando Footloose можна управляти і за допомогою традиційного ручки акселератора, не вдаючись до обертання педалей. При знятті ПУ будь-які рухи велосипеда блокуються автоматично, таким чином можливість крадіжки зводиться до нуля.

Електробайк Mando Footloose має всі шанси стати одним з найпопулярніших видів транспорту цієї весни. 

Купити Mando Gootloose в нашому магазині >>>