Складаний електровелосипед GoCycle

Gocycle - це складаний електричний велосипед, який володіє незвичайною системою регулювання керма і сидіння, має досить компактні розміри в складеному вигляді, а для його транспортування (перенесення) поїздом або літаком не потрібен ні чохол, ні валіза. До того ж, Gocycle - це приклад відмінної ергономіки та дизайну.

Сучасні віяння все зробити компактним, прикручувати до всього електричний мотор, дають безліч розробок, тому вже сьогодні настав той час, коли е-байки відчуваються в нашому житті, як буденність.

Цей легкий електричний велосипед поєднує мобільність, необхідну потужність, елегантний стиль і, що важливо, абсолютну нешкідливість для екології пересування. Цей байк від британського виробника неодноразово удостоювався різних нагород, що цілком заслужено, так як пропонує жителям міста і приміських районів новий захоплюючий спосіб пересування вулицями з найменшими витратами.

Увага: тільки до 10 травня від компанії Gocycle ви можете купити цей байк в нашому магазині за акційними цінами!

Подивіться: він - прекрасний!

З огляду на часті питання своїх покупців, ми відповідаємо на один з них, використовуючи відео-інструкцію.

Підніжка для велосипеда Gocycle: установка, відрегульованістю

Підніжка для велосипеда Gocycle призначена для управління ногами і підтримки велосипеда в вертикальному положенні, коли він не використовується. Ваш Gocycle може поставлятися з вже попередньо встановленою підніжкою. Однак, якщо це не так, ви можете самостійно почати процес її установки, подивившись це відео.

Візьміть передню вилку і замок амортизатора, переверніть мотоцикл так, щоб він спирався на кермо і сідло. Знайдіть і відкрутіть гумовий інсталяційний ковпачок, видаліть гайку. Для її ослаблення підійде гайковий ключ на 13 мм. Акуратно відкрийте підніжку велосипеда руками і вставте в неї пластмасову пластину. Направте підніжку на її місцезнаходження в рамку за допомогою болта M8, щоб потім підніжка складалася вперед і слідувала формі нижньої сторони рами. Затягніть гайку гайковим ключем (13 мм) до максимально крутного моменту. Установка підніжки завершена.

Щоб розгорнути підніжку натисніть вниз на одну з вкладок за допомогою ноги, трохи піднявши задню частину велосипеда так, щоб підніжка повністю розвернулася. Щоб скласти підніжку - відсуньте велосипед трохи назад - підніжка при цьому посунеться вперед.

Час від часу може знадобитися коригування в налаштування підніжки. Регулярно перевіряйте її, щоб запобігти пошкодженню вашого Gocycle. Не намагайтеся сидіти на велосипеді, коли підніжка опущена, це може пошкодити її і сам електровелосипед.

У нашому інтернет магазині ви також можете придбати різні, і такі необхідні, аксесуари для будь-якої моделі електровелосипеда GoCycle.