Складний електровелосипед GoCycle G3

Враження від цього апарату найпозитивніші.

Купував складний електровелосипед GoCycle G3 з багатьох причин. Я захоплююсь риболовлею, грибник, і взагалі люблю бути на природі подалі від міської штовханини. Добирався до своїх улюблених місць зазвичай на електричці і потім пішки. Якось під час чергової прогулянки побачив хлопця на велосипеді. Я відразу не міг зрозуміти, як він їде. Педалі не крутить і зайнятий розмовою по мобільнику. Роботи мотора не чутно і велосипед якийсь не зовсім звичайний. Зупинив я його і став розпитувати - що за апарат і де взяв. Хлопець цей дозволив мені навіть трохи покататися на ньому. Дуже незвичайні відчуття від їзди. Важив цей апарат трохи більше 35 кг. Я відразу подумав - от якби він був складним і важив трохи менше, щоб можна було без проблем його перевозити в електричці.


Приїхав додому, прочесав Інтернет і знайшов місцевого продавця складних електровелосипедів в Україні прийнятної ваги. Електровелосипед важить всього 16 кг. І акумулятора вистачатиме свинцевого як у того хлопця, а залізо полімерний. За інформацією виловленої в мережі про ці акумулятори зрозумів, що кращого варіанту і немає на сьогоднішній день.

Зважився купити після невеликого тестування. Мене вразила тяговітость апарату. Двигун, який у нього вбудований в заднє колесо хоч і всього 250 Вт, але тягне мої 80 кг просто приголомшливо. Мені пояснили, що це через вбудованого прямо в двигун редуктора.

Мотор зовсім не шумить, а видає тільки легке, і я б сказав приємне дзижчання.


Купив я електровелосипед і поїхав на ньому додому через все місто. Коли приїхав додому здивувався, що дістався майже в 3 рази швидше, ніж на громадському транспорті хоч і їхав я спокійно і не швидко. Добирався природно найкоротшим шляхом і зовсім не втомився.

Настав час виїзду за місто на електричці. З будинку до вокзалу дістався на електровелосипед. Склав його.

В електричці він займає місця не більше звичайної сумки. Приїхав на свою станцію і далі вирішив рушити за першими лисичками подалі. 10 кілометрів за 40 хвилин по путівцем з пісочком - легко. Потім по пішохідній стежці і я на місці. Переїжджаю з місця на місце іноді прямо по лісі. Краса! Чому я раніше не купив собі такий велик?

Коли добирався назад додому, то за пару кілометрів відчув, що потужність двигуна злегка впала. Та й на індикаторі зарядки при наборі швидкості стали моргати лампочки. За моїми прикидками, проїхав і в цілому кілометрів 40-45, тільки іноді підкручуючи педалі.

За два роки експлуатації електровелосипед жодного разу мене не підвів. Зазвичай зарядки акумулятора мені вистачає на 35-50 км. Все залежить від стану дороги. До сих пір не помічав, щоб дальність пробігу на зарядці зменшилася. Хоча я їжджу на ньому дуже часто по місту і за містом. Навіть коли закінчується енергія у акумуляторі, доїхати на ньому, крутячи педалі можна як на звичайному велосипеді. Двигун не пригальмовує рух за рахунок наявності в ньому спеціальної обгонів муфти. Мені якось довелося їхати на електровелосипед приятеля, у якого стояв двигун іншого типу без обгонів муфти. Швидкість у нього була більше ніж у мого велика, але коли його акумулятор розрядився, довелося неабияк покрутити педалі. Дуже навіть відчувалося, як двигун гальмує рух. Таке було враження, що їдеш весь час в гору.

Час, що витрачається на поїздки по місту на електровелосипеді набагато менше, ніж на громадському транспорті, та й, напевно, менше ніж на машині. Я не нарізаю кола, як на машині, а проїжджаю завжди більш коротким шляхом. Швидкість менше, а результат краще.

Здоров'я їзда на електровелосипед безсумнівно додає. Ні нервування очікування в пробках і очікування відповідного транспорту.

Якщо бачиш три індикатора на зарядці акумулятора, то знаєш, що в запасі у тебе 50 км ходу при розумному використанні енергії акумулятора. Можеш бути впевнений, що складаний електровелосипед ніколи не поведе. Просто нема чому ламатися. Йому ньому потрібні ні бензин, ні масло, ні запчастини. Простота і новий підхід до пересування. Завжди доберешся вчасно туди, куди захочеш і до того ж за сущі копійки.

При поїздках за містом мене навіть зайці часто не чують і вискакують, мало не з під коліс! Жодного разу не пошкодував, що придбав собі такий апарат.

www.elitebike.ua Інтернет магазин брендового електротранспорту