Складний DJI Mavic Pro - ідеальний для літніх подорожей

Безпілотні апарати різних типів з кожним днем стають все популярнішими. Виробники, розуміючи це, намагаються випускати все більше моделей коптерів. 

У нашому магазині ви можете купити за найвигіднішою ціною в Україні самий портативний дрон від компанії DJI - Mavic Pro, який оснащений всіма сучасними можливостями, такими як слідування за об'єктом, автоматичним поверненням з приземленням, вбудованою системою обльоту перешкод. Набір фронтальних і нижніх сенсорів дозволяє дрону ухилятися від перешкод, відстежувати об'єкти, здійснювати посадку і зберігати стабільність в приміщеннях за відсутності супутникового сигналу.

Mavic Pro, завдяки своїм компактним розмірам і складному корпусу, легко вміститься ні і в рюкзак, і в невелику сумочку, і навіть в кишеню.

Камера Mavic Pro використовує 1 / 2,3 "CMOS-сенсор, дрон знімає 4K-відео при 30 кадрах в секунду і ролики 1080p при 96 кадрах / с. Кут огляду - 78 градусів, при цьому використовується більш яскравий об'єктив: f / 2, 2 проти f / 2,8 у Фантом 4. 

Дрон здатний передавати відеопотік на відстань до 7 км, 27 хвилин польоту на одному заряді і максимальна швидкість в спортивному режимі - 65 км / годину. Це дивовижно!

Такий компактний пристрій (його вага складає всього 734 грами) вимагає вдосконаленої батареї: використовується акумулятор на 43,6 Вт · год (3830 мА · год при напрузі 11,4 В) вагою 240 грам.

Система передає відеопотік з роздільною здатністю 1080p дозволяє краще контролювати політ і організовувати онлайн-трансляцію через YouTube, Periscope і Facebook.
Mavic Pro може обходити перешкоди і відстежувати об'єкти, він отримав на підтримку нові програмні режими стеження, такий як управління жестами. Достатньо лише провести руками перед собою, щоб привернути увагу автоматики.

Пульт дистанційного керування з ЖК-екраном тепер набагато компактніший, він нагадує ігровий контролер. На екран виводиться основна інформація: висота, швидкість, дистанція. До речі, літати можна і без підключеного смартфона, якщо немає потреби в розширених можливостях і онлайн-трансляції на екран.

Увага: всім своїм покупцям ми пропонуємо безкоштовне навчання польотів, де із задоволенням розкажемо та покажемо, як керувати квадрокоптером, де і які режими краще використовувати, як отримати неймовірні аерознімки, які аксесуари є важливими.

Вам також буде цікаво дізнатись: Квадрокоптер - один, ціна на разних сайтах - різна. Чому?

А ми бажаємо вам прекрасних польотів, надзвичайних кадрів и чудового настрою!