АКЦІЯ
-10%
Сігвей X-Robot

Сігвей X-Robot

Арт: EB-0466
Під замовлення
192 510  грн  213 900 грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

X-Robot - новинка в категорії класу «Преміум», незамінний помічник в організації вашого дозвілля. Виконаний з якісних матеріалів за новітніми технологіями. Поєднання швидкості, зручності і безпеки - і це все в одному байці.

З метою підвищення надійності та безпеки використовується подвійна центральна система. Обидві системи під час своєї роботи чергуються між собою. Коли будь-яка з цих систем виходить з ладу, відбувається автоматичне перемикання на іншу систему, а також видається сигнал тривоги, щоб забезпечити безпеку в запущеному процесі.

 

Переваги:

- Кращі конфігурації, які охолоджують

- Ультра-висока чутливість: п'ять вбудованих прецизійних гіроскопів, які допомагають збільшити чутливість автомобіля і положення водія більше точно.
- Довга тривалість: два великих ємністю літійових-акумуляторів, які дозволяють значно збільшити відстань поїздки. Може бути поповнений більш ніж 1000 разів і має термін служби 3-5 років.
- Загальний вигляд, а також технології і блискучі інновації


Це нова модель, яка підкреслює красу промислового дизайну. Технологія «andinnovation» робить досвід водіння більше вільним. X-ROBOT - це більше, ніж інновація в розвитку людської історії: це бренд штучного інтелекту, який дозволяє зробити подорож найцікавішим і безпечним!

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації