Сігвей: темп, маневреність, надійність

Сігвей - це платформа, два колеса, руль і акумулятори. Це новий засіб пересування, рухаючись на якому, ви будете забезпечені 100%-ноб увагою оточуючих!

Маючи в основі всього одну вісь, новітня система балансування утримує водія в рівновазі. Управління ведеться на інтуїтивному рівні, за допомогою переміщенням центру ваги. Сігвей автоматично балансується при зміні положення корпуса їздця. Для цієї мети застосовується система індикаторної стабілізації: сигнали з гіроскопічних і рідинних датчиків нахилу надходять на мікропроцесори, які виробляють керуючі двигунами впливу.

Кожне колесо сігвея приводиться в обертання своїм електродвигуном, що реагує на зміни рівноваги машини. При нахилі водія вперед сігвей котиться вперед, і чим більше нахил, тим швидше. При відхиленні корпуса назад пристрій уповільнює рух, зупиняється або їде заднім ходом.

 

Сігвей буквально просякнутий відчуттям урбанізації і футуризму. Споглядаючи людей, які їдуть без будь-яких зусиль, створюється враження, що потрапив у майбутнє. При цьому, окрім унікального дизайну, у цього виду транспорту є ціла низка переваг. Це - мобільність, практична всюдиходність, маневреність, а також невеликі габарити і вага.

Сьогодні сігвеї використовують поштові працівники, гравці в гольф, працівники супермаркетів і багато інших. Патрульні поліцейські оцінили в сігвеях швидкість, маневреність і висоту. Досвідчені відеооператори використовують сігвеї для швидкого пересування по знімальному майданчику.

Сігвей є досить невеликим засобом пересування, що дозволяє транспортувати його без будь-яких проблем навіть в громадському транспорті, якщо така потреба раптом знадобиться.

Наша компанія надає тільки кращі моделі, серед яких кожен покупець знайде собі модель до смаку і ціною. Також ви зможете заздалегідь влаштувати тестовий заїзд, щоб відчути всю красу цього способу пересування - зізвоніться з нашим менеджером.

Купити сігвей в нашому магазині >>>