Сігвей Xiaomi Ninebot mini: молодіжна розвага захопила всіх

Молодіжна розвага, яка захопила всіх цього літа, заволоділа серцями і активних дорослих користувачів. А все тому, що навчитися їздити на такому сігвеї - досить легко: стаєте на зручну платформу, використовуйте два види управління, всього 3 хвилини на навчання - і вперед. Лаконічний дизайн в білому або чорному кольорі допоможе вам швидко визначитися з вибором моделі.

Життя насичується новими розвагами, які хочеться використовувати по максимуму. А купивши Xiaomi Ninebot Mini (чорний або білий), ви з нетерпінням вже будете чекати, коли з'явиться вільний час, щоб провести його на швидкості. З цим сігвеєм ви, всього на одному заряді батареї, зможете проїжджати до 22 км шляху. Легке управління, швидка швидкість, незабутні відчуття і емоції - це переваги використання сігвея Ninebot Mi.

Як тільки ви купите Ninebot Mini, ви відразу ж можете опанувати всіма навичками і правилами їзди на ньому, адже пристрій спроектований таким чином, щоб ніяких складнощів з його управлінням не виникало.

3 хвилини знадобиться для того, щоб навчитися їздити
4 рівня швидкості
Плавне подолання вад на дорозі: кут підйому - 15 градусів
Дальність поїздки на одній зарядці - 22 км
LED підсвічування
Самоіндукція

Ninebot Mini має інноваційну технологію - спеціальне кермо - важіль управління рухом Leansteer®. Тепер управління здійснюється за допомогою ніг, а не рук! Просто станьте на цей сігвей і ви відразу ж відчуєте магію нових технологій, адже пристрій автоматично допоможе зберігати рівновагу: як тільки відчує нахил вашого тіла в сторону - відразу ж почне рух.

  

Крім того, що ви можете керувати сігвеєм, перебуваючи безпосередньо на пристрої, ви можете і скористатися дистанційним управлінням по Bluetooth. Застосовуйте смартфон в якості пульта дистанційного керування, регулюючи напрямок руху і швидкість.

Дивуйте своїх друзів, перехожих, і мчимо вперед.

Володіючи невеликою вагою (всього 12,8 кг), Ninebot Mi Scooter має потужні характеристики - два електродвигуни прямого приводу потужністю 700 Вт, 4 рівня швидкості - і ваш пристрій зможе розвивати швидкість в 16 км / год, легко долаючи різні перешкоди на своєму шляху.

Перевагами сігвея є також його безшумна робота і невибагливість в обслуговуванні.

Для безпечної їзди на сігвеї в темряві призначена автомобільна система освітлення: передні фари і заднє LED підсвічування синього кольору. У разі гальмування задні вогні горять червоним кольором, при поворотах - жовтим. Тепер ви будете виділятися серед інших володарів подібного засобу пересування.

Купуйте захисне спорядження і вирушайте в дорогу!

Життя підносить нам стільки можливостей для розваг, не варто відмовлятися від них!