Сігвей чи гіроскутер? Що купити, як вибрати?

Досить часто у нас стали запитувати: як вибрати, що купити - сігвей чи гіроскутер? Чим відрізняються ці два види електротранспорту, кому він підходить? Давайте, ми розповімо, як їх відрізняти, які переваги є у сігвея, чим підкорює нас гіроскутер, і що краще підійде саме вам.

Сігвей і гіроскутер (гіроборд) – це, можна сказати, «близькі родичі». По суті, гіроскутер - це наступна сходинка розвитку концепції сігвея... але давайте все по порядку.

Сігвей - це особистий транспорт нового покоління: два колеса з високою ручкою-кермом. Що ріднить ці види транспорту? Можливість утримувати рівновагу. Якщо водій з цим завданням не справляється, він падає - все логічно. Так ось: сігвей, незважаючи на те, що у нього всього два колеса, утримує рівновагу сам!

Сигвей WINNER T4 PRO PEARL 10

При розробці такого персонального електротранспорту як сігвей, була задумка скоротити навантаження з доріг, знизити рівень забруднення вихлопними газами. Тобто сігвей планувався як альтернатива міським автомобілям. Але популярність сігвеїв сьогодні така, що ми все частіше зустрічаємо їх на вулицях наших міст. Цей унікальний вид транспорту прийшовся до смаку і дорослим, і дітям, він став невід'ємним атрибутом повсякденності - його використовують для поїздок на навчання, роботу, в магазин. А прогулянка на сігвеях разом з друзями - це взагалі суцільне задоволення!

В чому відмінності сігвея і гіроскутера (гіроборда)?

Якщо порівняти гіроскутер-борд з класичним сігвеях, то різниця між ними - очевидна, а саме:

  • у сігвея є рульова стійка, у гіроскутера - немає. Тобто: все, що продається з ручкою, це міні-сигвей, що без неї - це гіроскутер;
  • вага гіроскутера - не більше 15 кг;
  • максимальна швидкість гіроскутера - близько 15 км / год;
  • потужність двигуна у гіроскутера практично на всіх моделях складає 700 Ватт, у сігвея - починається від 1000 Ватт.

Різниця між гіроскутером і сігвєм полягає ще і в зручності використання.

Гіроскутер (або гіроборд) має вигляд дошки з ножною опорою, поставленої на колеса. Його можна взяти з собою куди завгодно і покласти в будь-яку сумку або рюкзак. А от сігвей - досить великий транспорт, з ним не завжди зацдеш в ліфт, в сумку його не покладеш. Проте якщо ви новачок, то рекомендується вибирати сігвей, так як він має зручну ручку, за яку можна під час їзди триматися - це врятує від втрати рівноваги і можливих падінь. Все інше в сігвеях і гіроскутерах майже однакове.

Чи легко навчитись кататись на сігвеї?

Навчання займає всього кілька хвилин. Головне: бажання вміння балансувати та хороша координація рухів.

Segway miniLITE

Які сігвеї найбільш популярні?

З'явившись порівняно недавно, сігвеї швидко завоювали любов і визнання і дітей, і дорослих, адже сігвеї можна експлуатувати по воді, піску, бруду і навіть навіть по бездоріжжю.

Наука постійно розвивається, тому ми регулярно відкриваємо для себе все нові види сігвеях. І тут кожна модифікація гарна по-своєму: має свої особливості, переваги і недоліки. Але все сігвеї зручні для використання в повсякденному житті і є досить простими в експлуатації.

Segway x2 SE

У нашому магазині ви можете вибрати сігвей з великої різноманітності цього виду електротранспорту в різної цінової категорії, якості, термінів експлуатації та зручності керування. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас, щоб ви могли легко зробити правильний вибір.

Приходьте до нас в наші магазини, ми завжди раді любителям електротранспорту, і навіть покатаємось разом - ви зможете протестувати сігвей, який вам сподобається.