Сігвеї на будь-який смак

З кожним днем ми все більше і більше сігвеїв зустрічаємо на вулицях наших міст. До того ж, цей унікальний вид транспорту припав до смаку і дорослим, і дітям, ставши невід'ємним атрибутом повсякденного життя - це і поїздки на роботу, навчання, в магазин. За допомогою сігвея прогулянки по місту стали справжнім задоволенням.

У чому відмінності сігвея і гіроскутера, і які завдання має виконувати цей електричний самокат. Якщо порівняти гіроскутер з класичним самокатом, то різниця між ними - очевидна. А саме:

- У гіроскутера немає рульової стійки;
- Максимальна швидкість, яку він може розвинути, становить близько 15 км / год;
- Вага гіроскутера - не більше 15 кг;
- Динаміка, мобільність і невелика вартість.

Все інше в сігвеях і гіроскутеров майже ідентично. Однак, якщо ви новачок, то рекомендується вибирати сигвей, цей транспорт має зручну ручку, за яку можна під час їзди триматися - це врятує від втрати рівноваги і можливих падінь. Купувати додатково якісь навички для освоєння сігвея не потрібно - навчання займає всього кілька хвилин.

Наука не стоїть на місці, а постійно розвивається, тому людство регулярно відкриває для себе все нові види сігвеїв. Кожна модифікація має свої особливості, переваги і недоліки, але всі ці пристрої цілком придатні для використання в повсякденному житті і є досить простими в експлуатації. З'явившись порівняно недавно, сігвеї швидко завоювали любов і визнання і дітей, і дорослих, адже сігвеї можна експлуатувати по воді, піску, бруду і навіть по бездоріжжю.

У нашому магазині ви можете купити сигвей, вибравши з великої різноманітності цього виду транспортного засобу, в різної цінової категорії, якості, термінів експлуатації та зручності управління.