Шосейний електровелосипед

Шосейний електровелосипед (ви, ймовірно, чули його назви «шосер» чи «шосейник») цілком гідний права називатися вершиною еволюції створення велосипедів. Такий велосипед занадто делікатний для поїздок "на дачу", надто швидкий для прогулянок парками.

Шосер призначений для швидкої їзди хорошими шосе. Це стиль життя, емоції, драйв, розкіш, пристрасть і, звісно, статус (і не лише серед велосипедистів).

Переваги шосейного велосипеда

Візитівкою шосейного велосипеда є його вигнуте кермо, котре велосипедисти часом називають «баранячі роги». Рама шосейника коротка і досить висока, виготовлена, як правило, з карбону або алюмінієвих сплавів (в залежності від класу байка), в результаті чого велосипед має невелику вагу - не більше 10 кг.

По ідеї, шосейник - досить жорсткий велосипед, оскільки в ньому жорстка передня вилка, вузькі покришки, легкі колеса, вузькі шини, сідло без додаткової амортизації. Цей байк не має брудозахисних крил, багажників, дзвінків та інших аксесуарів, які дають ваги і підвищують аеродинамічний опір.

Все це зроблено для досягнення результату - швидкості, швидкості і швидкості.

Кому підійде шосейний велосипед?

Шосейний велосипед розрахований на того, хто надає перевагу змагальній їзді і фізичним навантаженням. Цей велосипед, в порівнянні з іншими, робить нахил на довготривалі поїздки, однак, дорогами зі спеціальним покриттям - якісним шосе чи велодоріжкам.

Можна виділити ряд причин, за якими купують цей велосипед. З практичною метою шосейник купить той, хто займається велоспортом і націлений на результати. Тут є і емоційна причина - гострі відчуття від швидкості, адреналін і, звісно ж, хороший спосіб провести вільний час. Ця ж причина перегукується з можливістю підтримки себе в чудовій фізичній форми: шосер здатен не лише розвинути витривалість організму, але й поліпшити серцеву діяльність. Тобто шосейний велосипед і мотивує на заняття, і приносить неабияку насолоду.

Чому варто купити шосейний велосипед?

Тут і думати нема чому: зрозуміло - ХОЧУ! А от як вибрати?

До цього питання можна підійти з розумом, визначивши критерії, які допоможуть вам зробити свій вибір раціонально. Наприклад, де, скільки і як ви плануєте їздити.

Якщо ви - велосипедист-початківець, який ще не визначився, наскільки інтенсивно будете їздити, то ми рекомендуємо звернути свою увагу на шосейний електровелосипед початкового рівня. Такий шосейник дасть можливість порівняти свої відчуття і відчути різницю в швидкості з іншими видами велосипедів.

А якщо мета - спортивний результат, або ви прагнете збільшити рівень свого шосейного велосипеда, тоді зверніть увагу на такі параметри, як: рама, колеса, вилка, трансмісія, - саме вони визначають рівень велосипеда, від яких залежить його ефективність на трасі.

До того ж, завжди можна порадитися з консультантами нашого магазину. У нас не лише великий вибір шоссейников, ми просто самі їх дуже любимо, катаємось, покращуємо своє здоров'я і насолоджуємся швидкістю.

Де купити комфортний шосейний електровелосипед?

Впевнені, що занурюватись в технічні тонкощі веловиробництва - доля фахівців. Купувати такий велосипед варто не на ринку, а у відповідному магазині, де грамотний персонал відповість на всі питання і надасть кращі рекомендації, виходячи з ваших конкретних потреб і можливостей.

Не забувайте, велосипед - не автомобіль, його варто підбирати відповідно до зросту. Оскільки розібратися в нюансах геометрії часто непросто навіть велосипедистам зі стажем, за рекомендаціями по підбору розміру шосейного велосипеда краще звернутися до фахівця.

Якщо у вас виникло бажання спробувати себе на шосейному велосипеді, відчути азарт швидкості, легкості управління і потужності в підйом, приходьте - будемо раді допомогти вибрати потрібний вам шосейник.