Сервісний центр: ремонт гіроскутерів і міні-сігвеїв

Гіроскутери (гіроборди, міні-сігвеї) на українському ринку з'явилися відносно недавно, тому кваліфікованих фахівців з цього виду електротранспорту не так легко знайти.

Якщо у вас трапилися якісь поломки гіроскутера, ваш гаджет не працює і ви самостійно не в змозі усунути його поломку - звертайтеся в наш сервісний центр. Компанія GTF, пропонуючи своїм користувачам високоякісний електричний транспортний засіб, однією з перших запропонувала також своїм користувачам професійне технічне обслуговування гіроскутеров і ремонт міні-сігвїв.

У сервісному центрі ми обслуговуємо як фірмові гіроскутери GTF, так і нонейм гіроскутери китайського виробництва.

Чим наш сервісний центр GTF може вам допомогти і

які несправності гіроскутера можуть бути у вашого гаджета?

Пошкодження корпусу міні-сігвея.

Якщо сталася така поломка - ми замінимо його на новий. Наша компанія має достатній запас корпусів за типами і кольорами. Для кожної моделі гіроскутера у нас є фірмовий захист GTF, який захищає корпус гіроборда від подряпин і тріщин. Застосування додаткового захисту корпусу міні-сігвея довше зберігає гарний зовнішній вигляд і значно продовжує термін його служби.

Не включається, не заряджається

При такій несправності необхідно здійснити розбирання вашого гаджета. Під час цього процесу майстер визначить причину, проінформує вас про можливі варіанти її вирішення, вартість і терміни її виправлення.

Заміна акумуляторної батареї гіроскутера може бути проведена в нашому сервісному центрі. Будь-яка батарея замінюється на якісний акумулятор Samsung - ми пропонуємо до заміни тільки фірмові батареї, на відміну від сервіс-центрів, де на батареї з китайськими елементами клеять наклейки Samsung.

Вплив вологості.

Досить часто гіроскутери страждають від зайвої вологості, так як дощ і калюжі - цілком звичне явище доріг. Ми здійснюємо діагностику, заміну і ремонт плат управління, коліс гіроскутера, а також будь-яких інших несправностей гіроскутеров.

Як купити гідний і якісний гіроскутер?

Наші фахівці завжди раді надати вам консультацію в правильному виборі та здійсненні покупки гіроскутерів, ми розповімо про особливості міні-сігвеїв, головних характеристиках гаджетів GTF, адже користувач повинен помічати відмінності цих сучасних гаджетів від підробок навіть по картинці.

ФІРМОВИЙ GTF СЕРВІС ПРАЦЮЄ ЗА АДРЕСОЮ:

м. Київ, вул. Оболонська Набережна 19, корп. 3

телефони:

(044) 222 53 93
0 800 217 125