Трендовий урбаністичний транспорт набирає обертів

В даному розділі ви можете вибрати гіроскутер або купити моноколесо недорого та з офіційними гарантіями від виробника. Найкращі моделі сучасного персонального міського транспорту – до вашої уваги!

Гірборд - маневрена яскрава платформа з двома колесами, що ідеально підходить і дітям, і дорослим! Навчитися кататися на будь-якому з видів транспорту, оснащеного гіроскопом, не складно – досить відчути принцип їзди та тримати рівновагу. Ціна на гіроборди коливається від 5000 грн та вище. Дитячі гіроборди – менш потужні, легкі та недорогі. Моделі для дорослих оснащені потужним акумулятором, вони здатні розвивати більшу швидкість і підходять для використання навіть по бездоріжжю.

Гіроскутер або сігвей

Це транспорт дуже схожий на гіроборд, тільки до платформи кріпиться ручка для зручності пересування та утримання рівноваги. Гіроскутери трохи дорожчі за гіроборди, але й технічні характеристики і зовнішній вигляд у них набагато солідніші.

Звичайно, такий транспорт не вирішить проблему добирання до роботи чи переміщення містом. Це більше для розваги та активного дозвілля. Ось з такою метою гіроборди та сігвеї справляються на 100%! Вони легкі, маневрені, здатні при повному заряді батареї катати вас 20-30 км. Це активний та трендовий відпочинок для компанії або поодинці.

Моноколесо

Вид персонального транспорту, що є одним рухомим колесом, яке наїзник фіксує між ногами. Маневруючи і утримуючи рівноваги, на моноколесі можна наїздити кілька десятків кілометрів без особливих зусиль. Це легкий, переносний та ультрасучасний засіб пересування по місту, який можна використовувати і для поїздок на роботу (в межах 10 км).

Купити моноколесо можна, починаючи від 13000 грн. Більш потужні та міцні моделі коштують дорожче. Але це чудова альтернатива габаритним самокатам чи велосипедам, оскільки моноколесо можна переносити і у спеціальній сумці, і навіть під пахвою, якщо вам потрібно перейти дорогу чи піднятися на ліфті у будівлі.

Вибирайте модель міського транспорту, що сподобалася, а наші консультанти розкажуть про його особливості та запросять вас на безкоштовний тест-драйв!