SEEV Citycoco - найпопулярніший електроскутер

Сучасний електроскутер Seev Citycoco - це міський вид персонального транспорту, повз якого неможливо пройти.  Купляйте SEEV Citycoco в нашому магазині за найбільш вигідною ціною в Україні і будьте в центрі уваги.

Електроскутер - це незамінний вид сучасного транспортного засобу пересування. Він створений для людей з активною життєвою позицією, для того, хто цінує мобільність, стиль і енергійність.

Всі знають, що успіх в житті залежить від уміння планувати свій час. А можливість швидко пересуватися - одна з головних складових сучасного світу. Але в міській світлі, при постійному зростанні транспорту, не хочеться проводити свій час в пробках. В таких умовах саме електроскутер стає ідеальним транспортом, для якого на першому місці - маневреність. Електроскутер SEEV Citycoco дозволить вам швидко і легко долати колони машин, що застрягли в очікуванні свого шляху. До того ж, він має безліч переваг в порівнянні зі своїми бензиновими побратимами, адже його не потрібно заправляти паливом.

 

У нашому магазині ви можете купити найкрасивіший електросамокат SEEV Citycoco в бажаної колірної гамі, з одним або з подвійним сидінням для пасажира. Вибирайте.

Переваг у електроскутера SEEV Citycoco - предостатньо. Це, по-перше, 100% -ва екологічність, по-друге, маневреність. А, по-третє, його гідравлічна дискова гальмівна система, яка працює на 5+, забезпечуючи водієві комфорт і безпеку під час їзди. Максимальна швидкість в 35 км / год дозволить за лічені хвилини доїхати до необхідного місця призначення без будь-яких заторів на дорозі.

Скутер обладнано вдосконаленим додатком для смартфона, в якому можна вибрати бажаний режим їзди - звичайний, спортивний або економія енергії, а також зробити налаштування за такими параметрами, як швидкість, прискорення, потужність і тяга на підйомі.

    

Купляйте в нашому магазині сучасний електроскутер SEEV Citycoco і будьте в центрі уваги.