«Scott»: інновації для велогонщиків

Активний спосіб життя вже давно став не просто модним, а й виступає частиною життя багатьох людей. Одним із занять, які добре вписуються в категорію активного способу життя, є велоспорт. Велосипед є не просто засобом пересування, він є відмінним помічником для того, щоб побудувати гарне тіло, завжди бути здоровим і підтримувати тонус організму.

Особливе визнання серед величезного розмаїття моделей заслужив такий бренд як «Scott». Більшість людей вже давно відзначили його переваги. Цей бренд має свою історію, початком якої можна відзначити 1958 рік. Вперше американським інженером були зроблені алюмінієві лижні палиці. На той момент вже були палиці з бамбука і сталі, проте алюміній за всіма своїми якостями перевершив останні. Після цього почали працювати над найпершою моделлю велосипеда, яку можна було випробувати вже починаючи з 1986 року. Для розвитку компанії це був суттєвий прорив. Після цього вклад, що робиться інженерами для розвитку компанії, став помітним в велоїндустрії по всьому світу..

 

Про це сміливо говорить розробка аеродинамічного керма, завдяки якому один з відомих гонщиків переміг гонку. Через шість років випустили повнопідвісний велосипед, про який раніше навіть мови йти не могло. Ще через шість років повнопідвісний велосипед G-Zero визнали найлегшим серед всіх велосипедів світу. Він став унікальним винаходом в розвитку індустрії велосипедів. Після ця компанія сама побила всі свої рекорди. У 2001 році випустили модель з рамою, яка була виконана з скандію і алюмінію. Особливість її полягала в вазі, який становив менше, ніж один кілограм.

Велопродукція «Scott» завжди представляла світу нестандартні рішення. Згодом ідеї компанії запозичили інші, однак, дотягнутися до них було не під силу іншим. Основна відмінність від інших велосипедів полягає в тому, що моделі «Scott» часто зустрічаються в велоперегонах. І вони не просто беруть участь, а перемагають.

"Scale" - модель велосипеда, яка була визнана кращою серед хардтейлов, яка багато разів приносила перемогу її власникам. Що стосується особливостей тієї марки, то необхідно відзначити, що її рама виконана з волокна вуглецевого типу. Вага рами менше одного кілограма. Такого результату донині ніхто не міг домогтися. Велосипед є не тільки надійним завдяки матеріалу, з якого виконаний, але і абсолютно безпечним.

Бренд «Scott» відрізняється від інших виробників інноваційними ідеями щодо технологій. Рама виконана з композиту, який заснований на волокні з карбону. Якщо говорити про вагу рами з амортизатором заднього плану, він становить 1,9 кілограма. Всі розробки стосуються масових моделей бренду, саме тому виступають в якості відмінних конкурентів для інших світових компаній.

       Деякі моделі:

SCALE. Необхідно відзначити, що шість років тому запровадили технологію, завдяки якій на пересіченій місцевості велосипедист почувається так само впевнено, як при їзді по іншій поверхні. Це можливо навіть тоді, коли відбувається вібрація. Однією з кращих моделей виступила scott scale rc 700.

SPORTSTER. Це та серія, яка ознаменувалася виробництвом багатофункціональних моделей. Рами велосипеда алюмінієві і є гідроформірованними, завдяки чому полюбилися багатьом велосипедистам. Моделі такого ряду добре підходять для міських поїздок. Діаметр коліс складає 28 см, велосипед має високу швидкість, а також багато опцій, що робить цю серію чудовою і унікальною.

ASPECT. Це дивовижне поєднання новинок технологічного характеру і комфорту. Моделі цієї серії відмінно підійдуть для щоденних поїздок. Вони відрізняються хорошою посадкою, контролем над велосипедом, незважаючи на складні умови. Сідла є більш комфортними, а рулі гнутими. Вібрації і удари на спусках взагалі не відчуваються, що робить велосипед по-справжньому зручним і практичним.

VOLTAGE. Велосипеди даної серії є особливо популярними серед молодих гонщиків - цінителів екстремального катання. Рами виконані з алюмінієвого сплаву. Розробка нової колекції велася відомими велогонщиками і велоекстремаламі.