Найнеобхідніші аксесуары для Mavic 2 PRO/ZOOM

Mavic 2 Pro і Mavic 2 Zoom - одні з найкращих дронів, доступних для покупки. І цьому є підстави. Mavic 2 Pro - квадрокоптер, який здатний знімати навіть при слабкому освітленні, зберігаючи при цьому глибину і різкість зображення. Mavic 2 Zoom має дивовижний об'єктив з оптичним зумом - з його допомогою можна збільшувати зображення під час польоту.

Зараз - дуже вдалий час, щоб стати пілотом дрона, - в нашому інтернет магазині неймовірне зниження цін і поповнення необхідних аксесуарів для цих дронів.

Нові аксесуари для квадрокоптера відкривають нові ефекти відеозсъемки, забезпечують безпеку дрона і суттєво підвищують можливості зйомки.

Акумулятор DJI Mavic 2 Intelligent Flight Battery - один з найнеобхідніших аксесуарів, який дозволить вам максимально швидко продовжити свій політ. Незважаючи на те, що обидві моделі літають понад 30 хвилин, як тільки ви почнете насолоджуватися польотом - час пролітає непомітно!

Рекомендуємо також купити комплект Mavic 2 Fly More, що включає в себе набір батарей, зарядних пристроїв та інших корисних речей.

Для того, хто часто подорожує, радимо купити сумку для безпечного транспортування вашого дрона. Сумка для Мавіка 2 дозволить компактно скласти ваш дрон і аксесуари, до того ж є чудовим органайзером и захистом.

Автомобільна зарядка - це найпопулярніший аксесуар, який у нас купують власники дронів. При зйомці на різних локаціях в перебігу дня, батареї доводиться часто міняти і заряджати, і саме автомобільна зарядка дозволить зарядити ваш квадрокоптер прямо в машині, поки ви переміщується з одного місця зйомки на інше.

Хаб (концентратор) для зарядки Mavic 2 підвищує ефективність, послідовно заряджаючи батареї відповідно до їх залишилися рівнем заряду, спочатку з великим зарядом, потім з меншим. 

Додаткові пропелеры для Mavic 2 - обов'язковий аксесуар для будь-якого дрона. Якщо на лопатях тріщини або сліди потертостей - польоти дрона будуть нестабільними. Своєчасна заміна пошкодженої лопаті може врятувати Mavic2 від поломок підвісу, а управління знову стане стабільним і передбачуваним. До того ж, DJI виробляє безшумні пропелери, з ними коптер літає набагато тихіше і не викликає дискомфорт оточуючим.

Сонцезахисни дашок для пульта DJI Mavic 2 захистить від прямих сонячних променів ваш рідкокристалічний монітор, смартфон і пульт дистанційного керування, щоб дати вам максимально чітке бачення картинки.

У нас ви завжди можете купити найпопулярніші аксесуары для квадрокоптера DJI Mavic >>>