Найкрасивіші електровелосипеди

Дизайнери і виробники всього світу не втомлюються знову і знову винаходити велосипед, дивуючи нас його оригінальністю, стильним дизайном, потужним функціоналом і неймовірними можливостями. 

Сьогодні більше мільярда велосипедів використовують велосипед, тому цей вид персонального транспортного засобу і є найпоширенішим у всьому світі. «Найвелосипеднішою» країною Європи є Данія, тут середній житель країни проїжджає за рік на велосипеді близько 900 кілометрів, слідом йдуть Нідерланди (853 км), Бельгія і Німеччина (300 км).

   

Таке розповсюдження велосипедів - результат активної популяризації, що сприяє розвантаженню центрів міст від автомобілів, поліпшення екологічної обстановки, і, зрозуміло, покращує здоров'я людей. У багатьох європейських країнах для популяризації велосипеда і велосипедного туризму облаштовують численні велосипедні доріжки, відкривають прокати велосипедів та велопарковки.

Не перестають дивувати своїм футуристичним дизайном і новими можливостями нові моделі електровелосипедів. Ми пропонуємо вам звернути увагу на найкрасивіші, найнезвичніші сучасні електричні велосипеди нашого інтернет магазину.

Cкладний електричний велосипед Gocycle G3

Цей електровелосипед володіє незвичайною системою регулювання керма і сидіння. Конструкція велосипеда Gocycle G3 дозволяє швидко і зручно його складати, він займає мінімум місця. Батарея розташована в рамі велосипеда, завдяки чому велосипедист легко долає відстань в 80 км. Щоб піднятися на гору, заряду батареї вистачить в середньому на 20 хвилин безперервної їзди.

Велосипед обладнано програмою для смартфона Gocycle Connect, яка дозволяє повністю контролювати функції велосипеда, є можливість встановлювати розподіл тягового моменту між колесами і ступінь втручання електромотора.

Велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1

Зручний складаний велосипед QiCycle - це можливість чудово відпочити в місті. Поки всі стоять в пробці, ви будете рухатися вперед - легко і швидко. Простий і легкий складаний дизайн велосипеда QiCycle вигідно відрізняє його від інших складних велосипедів з недостатньо безпечною конструкцією.

Велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 оснащений датчиками тиску ТММ, що визначають силу зусиль, докладених користувачем, після чого система автоматично контролює розмір подачі електроенергії. На такому електровелосипеді ви будете легко і весело подорожувати міськими вулицями.

Електровелосипед ROVER Vintage Lady Brushed alu

Це стильний і красивий вінтажний велосипед, який був розроблений для жінок. Цей вид ТРАНСПОРТУ можна використовувати і як скутер, і як класичний велосипед. Велосипед ROVER Vintage Lady Brushed alu на одному заряді батареї здатний подолати шлях в 40-50 км, адже всередині його встановлений потужний мотор на 250W. Максимальна швидкість ходу велосипеда становить 25 км / год, а можливість вибору однієї з семи запрограмованих швидкостей дозволить вам відчувати себе максимально комфортно під час свого пересування.

Електровелосипед LAND ROVER ELECTROBIKE RD

Це сучасний велосипед, що володіє спортивним характером і стильним дизайном. Естетичне і технічна досконалість цієї моделі електровелосипеда нікого не залишить байдужим, в ньому ідеально поєднуються потужний електродвигун, гідні ходові якості і надійний ланцюгової педальний привід.

Електровелосипед Mercedes-Benz ML-500 (білий) - АКЦІЯ!

Електровелосипед Mercedes-Benz ML 500 - це швидкість і комфорт. Легкий позашляховик з красивими литими дисками володіє підвищеною прохідністю, оснащений надійними дисковими гальмами. Такий велосипед стане незамінним засобом пересування для тих, хто цінує одночасно стиль і зручність. Оригінальний велосипед Mercedes-Benz ML 500 відповідає високим стандартам бренду завдяки увазі до деталей, інноваційному дизайну, чудової збірці і застосування високоякісних матеріалів.

В нашому інтернет магазині - величезний вибір сучасних електровелосипедів >>>