Саме час купити електроскутер

Друзі, в нашому магазині - нові електроскутери, виготовлені в Україні. І ми вважаємо, що зараз - саме час кататися на цьому виді транспорту. А точніше, ми вже й не уявляємо, як можна жити без електроскутера. Тут навіть неважливо де - у великому місті чи у невеликому селі.

Електроскутер Lite Kid

Головні переваги електроскутера:

  • Користувач здатний з однієї точки в іншу доїхати в стислі терміни, не витративши на паливо ні копійки.
  • Водійські права, реєстрація - не потрібні.
  • Батарея тримає довго, заряджається швидко. Досить для їзди своєчасно підзарядитися через стандартну 220-вольтну розетку.
  • Компактний розмір. Можна занести в під'їзд, не переживаючи за паркувальне місце.

Кому підходить електроскутер?

Офісним працівникам, студентам, учням і для того, чия робота знаходиться недалеко від дому - це практичний варіант. До того ж, електроскутер їздить безшумно і економно, а колеса від 12 дюймів характеризуються хорошою прохідністю.

Електроскутер Lite Eco

Позашляховий байк з електричним мотором, що розвиває швидкість до 100 км/год - чудовий вибір того, хто відштовхується від головних його характеристик:

  • Екологічний і простий в управлінні транспортний засіб.
  • Електроскутер не вимагає бензину, регулярного техогляду, страховки.
  • Призначений для міських доріг і сільської місцевості.
  • Електричний скутер підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя, і тих, чия мобільність обмежена.

Використовувати електроскутер можна при температурі від -10 до +40 градусів, тобто з ранньої весни до пізньої осені. Не всі моделі оснащені вологозахистом, але це можна оформити додатково.

Електроскутер Atom Boost

Електроскутер - транспорт, оснащений електричним двигуном, що підходить для поїздок на невеликі відстані. Він може бути двох- або триколісним з відкритим або закритим багажником, або мати передній кошик.

Де купити найкращий електроскутер?

Звичайно ж, в магазині ELITE BIKE. Завдяки широкому асортименту в магазині, можна підібрати модель, відштовхуючись від критеріїв, бюджету, персональних переваг.

Ми пропонуємо не просто купити електроскутер, а стати власником унікального і екологічно безпечного транспортного засобу нового покоління. Для сучасної людини, що віддає перевагу швидкій їзді в годину пік - це оптимальне рішення.

Електроскутер City