З Segway miniLITE ваша прогулянка буде легкою і веселою

Де б ви не були -на вулиці чи у приміщенні - ви зможете подолати на гироскутері Segway miniLITE від одного заряду батареї відстань - до 18 км. Два двигуна, кожен з яких по 350Вт, дозволяють Segway miniLITE розвивати максимальну швидкість в 16 км / год.

Цей гіроскутер стане чудовою альтернативою звичним гіробордам.

Цікавою новинкою цієї моделі є те, що ви зможете відслідковувати статистику їзди за допомогою мобільного додатку Ninebot by Segway. Додаток перевірить швидкість, яке пройдено відстань, сповістить про статус батареї.

Покращена електроніка цього гіроскутера відповідає за точність поворотів, а нова система ідентифікації користувача зменшує ймовірність падіння до мінімуму. Мобільний додаток Ninebot by Segway допоможе вам швидше освоїти miniLITE. До речі, підсвічування LED фар також може індивідуально налаштовуватися через додаток.

Збільшені колеса спроектовані таким чином, щоб дозволити їздити по нерівних дорогах, при цьому максимально зберігаючи рівновагу.

Ручка Segway miniLITE може використовуватися не тільки для поворотів, а й для зручного перенесення гіроскутера - візьміть miniLITE з собою, куди б ви не йшли, до того ж вага його становить усього 12,5 кг.

Поїздка на гіроскутере Segway miniLITE буде легкою і веселою.

А купити гіроскутер Segway miniLITE можна в нашому магазині вже сьогодні.