Ronin S: вдосконалений стабілізатор

Стабілізатор DJI Ronin-S, який був розроблений для дзеркальних камер і фотокамер. Пристрій надає поліпшену стабілізацію, максимально точне управління і можливості ручного фокусування в компактному форм-факторі. Тепер оператори, використовуючи Ronin-S, зможуть знімати стабілізовані кадри в русі.

SmoothTrack - це технологія, яка дозволяє плавно приводити в рух камеру. Новий спортивний режим розумно збільшує чуйність SmoothTrack, щоб йти в такт з будь-яким типом руху.

Інноваційна система Ronin-S істотно підвищує корисне навантаження на вісь обертання камери, за рахунок чого вбудований екран камери стає вільним і завжди в вашій зоні видимості. Ергономічний дизайн також звільняє Ronin-S від небажаного вібрацій, коли ви переходите від нижнього положення до вертикального положення в одному площині.

Ronin-S може легко монтуватися на RC-баггі для зйомки з низьким кутом або навіть діяти як стабілізована дистанційна головка при установці на кран. Спеціальний блок управління DJI Focus можна встановити на док-станцію, дозволяючи операторам керувати фокусом при роботі зі стандартною рукояткою.

Ви також можете підключити Ronin-S до Двопортовий планшету без шкоди для управління карданом, фокусом або затвором камери.

Купити стабілізатор DJI Ronin S в нашому інтернет магазині >>>