Ретро в наш час: велосипеди-круїзери

Нове - добре забуте старе. І хоча велосипеди вже давно розділилися на добрий десяток класів, а моделі постійно вдосконалюються, ретро-велосипеди як і раніше живуть своїм вічним життям і займають почесне місце в велосипедної ієрархії.

Круїзер - це міський прогулянковий велосипед з оригінальним дизайном рами. Створенню такого велосипеда послужили три ідеї: естетика, комфорт і простота. Сьогодні круїзер по праву можна вважати справжнім і цілком доступним ретро-велосипедом.

 

Історія круізера починається з 1933 року: перша модель була випущена веловиробника Schwinn. Пік популярності цих байків припав на середину 20-го століття, друга хвиля моди розпочався в кінці минулого століття.

Що є характерним для круизеров:

  • витончена велосипедна рама;
  • пряме високе кермо;
  • широке прогулянкове сідло;
  • великі колеса;
  • додаткові навіси: багажник, дзвінок, крила, бризковики, підніжка.

Жіночий велосипед традиційно має занижену раму в порівнянні з чоловічим, також у нього коротша рама.

 

Круїзер призначений виключно для рівного покриття, там він показує свої найкращі якості. Стійкий і важкий, цей велосипед має непогану вагу не тільки на прогулянках, але і в процесі їзди автошляхами. Сучасні легкі моделі з алюмінію заточені під ретро дизайн, але мають більшу кількість передач.

Ретро-моделі йдуть з нашого життя, проте вони не втратили своєї привабливості. А зараз, у зв'язку з бурхливим розвитком велоїндустрії і активним впровадженням цього транспорту в усі сфери життя, ретро-велосипед отримав «друге життя», викликаючи гарячий інтерес серед шанувальників двоколісного транспорту.

Купити круїзери в нашому магазині ви можете вже сьогодні >>>