Роздаємо новорічні подарунки - встигніть отримати!

Друзі, ми відкриваємо сезон подарунків, різних акцій і знижок. Тільки ДО нового року!


Тепер в нашому магазині ви можете купити товари не тільки за Новорічною знижкою, а й отримати до нього відмінний подарунок!

Напередодні нового року обіцяємо багато різних цікавих пропозицій!

 

Акційна пропозиція 1.

Гіроскутер GTF jetroll United Edition 8 (червоний) - стильний, спортивний і найдинамічніший кросовер серед міні-сігвеів. Фірмові педалі GTF забезпечують відмінне зчеплення ніг при будь-якій швидкості на будь-якому віражі. 20 км на одному заряді батареї!

Подарунок - ручний масажер Tappymed 2 (видається тільки в разі роздрукування сторінки товару, пред'явлення її в магазинах компанії ELITEBIKE і самовивозі товару)

 

Акційна пропозиція 2.

Gocycle G3 - ергономічний, легкий, елегантний складаний електричний велосипед. Він оснащений незвичайною системою регулювання керма і сидіння. І важливо: 80 км на одному заряді батареї!

Подарунок - універсальний ручний масажер для спини і тіла Tappymed 2

 

Акційна пропозиція 3.

Гірський електровелосипед XDURO HardNine 4.0 - це одночасно і ефективність, і комфорт. Велосипед оснащений фірмовою системою BOSH, потужними 29-ти дюймовими колесами, за рахунок чого велосипедист легко і швидко досягає швидкість в 25 км / год.

Подарунок - універсальний ручний масажер для спини і тіла Tappymed 2 (але - тільки ДО нового року!)

 

Акційна пропозиція 4.

Електросамокат Nan robot L1 Scooter розроблений за інноваційними технологіями. Швидкість, яку ви зможете розвивати на цьому самокаті - 26 км / год! Електросамокат набагато краще попередніх моделей, так як має ряд переваг: складна конструкція, невелика вага, загальна рама, компактний розмір, наявність декількох квітів і доступна ціна!

Подарунок - універсальний ручний масажер для спини і тіла Tappymed 2 (тільки ДО нового року).


Скористайтеся нашими пропозиціями: купуючи один товар, ви отримуєте відмінний подарунок. І це - тільки до нового року!