Радіокерований гексакоптер Yuneec Typhoon H

Гексакоптер Yuneec Typhoon H від всесвітньо відомої компанії Yuneec - це новинка в сфері аерофотозйомки за допомогою безпілотників, і тепер - в нашому магазині!

Typhoon H - це мультикоптер з шістьма променями. І це його найважливіша особливість.

Це швидкість польоту і витривалість. Не кожному професійному апарату буде під силу швидкість 70 км / год і віддаленість від оператора на 2 км!

Гексакоптер Yuneec Typhoon H виявляє перешкоди і інтелектуально облітає їх. Цей дрон не тільки "бачить" перешкоди, але і прокладає оптимальні маршрути польоту: збоку, зверху, знизу.

Ця радіокерована модель поєднує в собі можливості, що раніше були доступні тільки професіоналам і захоплююче дозвілля.

Ви зможете контролювати цей дрон досить просто, так як радіокерування одночасно і високотехнологічне, і легкодоступне. Політ буде завжди під контролем! Досвідчені пілоти підтверджують, що гексакоптер володіє очевидними перевагами: вихід з ладу 1-го з 6-ти моторів не дозволяє пристрою впасти на землю, а в разі технічної неполадки - дрон акуратно приземлиться неушкодженим.

    

У нашому магазині ви можете купити мультикоптер Yuneec Typhoon H Advanced і використовувати його для різних цілей, наприклад:

- знімати приголомшливі пейзажі;
- зробити оригінальні селфі;
- зняти висококласний кліп;
- підготувати приголомшливий репортаж з елементами детективу.

Друзі, раді вам повідомити, що компанія ELITE BIKE є офіційним дистриб'ютором компанії Yuneec в Україні! Ми пропонуємо своїм покупцям повний асортиментний ряд, який постійно поповнюється новинками компанії, вигідні ціни і чудовий сервіс.

Телефонуйте - наші фахівці готові дати грамотні консультації і відповісти на всі питання в сфері електротранспорту. Замовляйте новинки в ELITE BIKE і отримуйте можливості для професійного росту і спосіб поглянути на світ з висоти!