QiCycle MiJia - розумний складний електровелосипед

Електричний велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 - новий розумний велосипед, який був розроблений спільно з компаніями Qicycle і Shimano. В результаті - ця модель уособлює собою всю екосистему Xiaomi, так як при відносно невисокій вартості велосипед поєднав у собі різні чудові напрацювання компанії.

Доказом цього є не тільки потужний і компактний електромотор, а й акумуляторна батарея з великою ємністю. Інженери Xiaomi зробили цей велосипед не просто компактним, а складним!

  

Легкий по вазі (всього 14,5 кг) і простоті дизайну, а також складною конструкцією, цей байк QiCycle MiJia вигідно відрізняється він інших складних велосипедів з недостатньо безпечною конструкцією. 

  

Велосипед обладнано електромотором на 36 Вольт, потужністю 250 Ватт, завдяки чому ви зможете досягти швидкості в 20 км / ч. Акумулятори Panasonic, загальною ємністю 58 000 мАг, забезпечують запас ходу в 45 км! До того ж, акумулятор - знімний, він захований в рамі, що зручно, і це абсолютно не позначається на зовнішньому вигляді велосипеда.

Датчик педальної тяги ТТМ, розроблений компанією IDbike B.V, є помічником при їзді по пересіченій місцевості. Коли датчик розуміє, що вам складно крутити педалі, він підключає електромотор - швидкість руху при цьому значно збільшується.

Електровелосипед обладнано інноваційними ободнимі гальмами, які зможуть зупинити користувача, як в повсякденному спокійного життя, так і в будь-якій екстремальній ситуації.

Звісно, велосипед має і різні розумні технології, як, наприклад, те, що він відстежує пройдений шлях, швидкість, використані калорії тощо. Всі ці дані бортового комп'ютера можна синхронізувати зі смартфоном по Bluetooth.

Характерні особливості електровелосипеда:

  • Стильний портативний складний дизайн: складання велосипеда здійснюється по одній осі

  • Алюмінієва рама велосипеда ховає потужну батарею.

  • Велосипед має незвичайний дизайн одинарних передніх і задніх вилок. Передня безшовна вилка надає стійкості рамі під час їзди, що дозволяє легше керувати транспортним засобом. Коробка передач від японської компанії Shimano володіє 3-ма режимами регулювання швидкості поїздки: «легкий», «стандарт» і «швидкий».

  • 4 режима швидкості

Зручний складний електро велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 - це чудова можливість пречудово відпочити у місті.

Купити електровелосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 в інтернет магазині ELITE BIKE ви можете вже сьогодні.