Професіонали оцінять: Phantom 4 PRO

Професійні фотографи та кінематографісти завжди шукають нові кадри, щоб до них такі ніхто ще не знімав. Компанія DJI рада надати таку можливість, удосконаливши їх інструменти, а в даному випадку - літаючі камери, які допомагають виразити себе. Нові аерофотокамери і платформи для польоту стали швидше, розумніші і потужніше, ніж коли б то не було.

Квадрокоптер Phantom 4 Pro - це універсальний дрон, який підійде тому, хто прагне знімати з висоти красиві відеоролики і фотографії.

Камера на 20 Мп з дюймовим сенсором цілком може похвалитися своїм механічним затвором, який зводить до мінімуму спотворення, викликані ривками дрона при його швидкому переміщенні. В результаті коптер здатний знімати 4K Slow-motion відеоролики (до 60 fps) з максимальним бітрейтом 100 Мбіт / с!

Акумулятор Phantom 4 Pro забезпечує до 30 хвилин польоту. При цьому максимальна швидкість в спортивному режимі може досягати 72 км / ч, а в стандартном- 50 км / год (з включеною системою обльоту перешкод).

Пульт дистанційного керування Phantom 4 Pro оснащений компасом, GPS-модулем, роз'ємом для карт пам'яті Micro-SD, портом HDMI, який опціонально поставляється з кольоровим дисплеєм, на який передається вид з основної камери і дані телеметрії.

Оновлена платформа FlightAutonomy забезпечує квадрокоптерe Phantom 4 Pro система обльоту перешкод і автоматизацію польоту. Цей програмно-апаратний комплекс складається з:

              - Шести візуальних датчиків, які розташовані парами у верхній / нижній / передній частині корпусу,
              - Основний інфрачервоною камерою зондування;
              - Пари звукових далекомірів, розташованих в нижній частині корпусу;
              - Модулів GPS і GLONASS;
              - Резервних гіростабілізаторів і компасів;
              - Групи спеціалізованих обчислювальних ядер підвищеної потужності.

Завдяки цьому платформа FlightAutonomy надає можливість квадрокоптера Phantom 4 Pro обходити перешкоди в радіусі 30 м з фронтальної і тилової сторони, навіть в складному для розпізнавання неоднорідному оточенні.

Технологія Landing Protection допоможе виявити і уникнути посадки на воді або нерівному грунту.

У новому квадрокоптері особливу увагу приділено безпеці. В екстреній ситуації, наприклад, при втраті зв'язку з пультом управління, Phantom 4 Pro може взяти на себе управління і безперешкодно долетіти в безпечну зону.

Якщо дрон втрачає сигнал GPS і не може знайти його на протязі хвилини, інтелектуальна система направить пристрій в останню крапку, де зв'язок був. Після повернення в цю точку, Phantom 4 Pro зависне в повітрі і чекатиме команди пілота.

У нашому магазині ви можете купити цей унікальний квадрокоптер Phantom 4 Pro в комплекті з 2-ма додатковими акумуляторами. Дивіться ще більше інформації про цей пристрій >>>