Запрошуємо вас у наш магазин електротранспорту

Електротранспорт в магазині «ELITE BIKE» - це найсучасніші товари від провідних компаній світового ринку, які характеризуються не тільки ідеальним зовнішнім виглядом, але й чудовими швидкісними якостями. Це також вигідні ціни, зручні умови доставки і чудовий сервіс. Ми чекаємо вас в нашому магазині!

Сьогодні наша компанія представляє різнопланову лінійку з більш ніж 500 моделей для всіх вподобань і рівнів катання в категоріях міських, гірських, шосейних електричних велосипедів.

Товари високої якості за розумними цінами - саме так можна описати наш підхід у формуванні товарної політики, який ми реалізовуємо протягом багатьох років. Ретельно відбираючи поставників, ми відсіюємо невиправдано дорогих, підтримуючи тих, хто розділяє нашу точку зору.

Кожен велосипед - це індивідуальний стиль, який стає частиною його власника. Він буде супроводжувати вас у прогулянках, поїздках на роботу і бізнес зустрічі, в далекі подорожі. Ми пропонуємо купити велосипед, який стане вашим другом!

Всі наші співробітники - професіонали своєї справи, які відмінно знають весь асортимент товару, представлений в магазині. Вони з радістю допоможуть вам підібрати персональний транспорт, - електровелосипед, скутер, гіроборд, електросамокат, моноколесо чи квадрокоптер, - максимально враховуючи всі ваші побажання. Тому сміливо звертайтеся до нас за вказаними телефонами в розділі "Контакти" і наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір.

Також ви можете віднайти нас у соціальних мережах, де дізнаєтесь багато цікавих фактів про електротранспорт, новинки, і, що приємно, зможете купити бажаний транспорт за акційною ціною. Телефонуйте або пишіть - будемо раді допомогти, адже ми працюємо для вас!

FaceBook , YouTube и Instagram