Переваги

Існує величезна кількість способів переміщення по місту. Ми можемо перетинати його вулиці пішки або скористатися персональним автомобілем і громадським транспортом, а можемо мотоциклом або скутером. Однак цей список буде неповним без такого засобу пересування, як велосипед.
А сьогодні - це електровелосипед.

Саме він і виявляється одним з кращих і найбільш ефективних варіантів, тому що володіючи таким транспортним засобом, не потрібно простоювати в міських пробках, щомісяця витрачати великі грошові суми на заправку, стояти годинами на зупинках, а головне: якщо втомилися крутити педалі, скористайся електромотором.

Велосипед з електроприводом значно підвищить зручність подорожей, вже не потрібно буде перевантажувати себе крутінням педалей, як то кажуть, до сьомого поту.

 

Якими ж перевагами володіють електровелосипеди?

- Надійність, перевірена роками

Нам вже немає необхідності в тому, щоб прідумуваті велосипед, Ми можемо его просто вдосконаліті, зроби ідеальнім. Всі моделі електровелосіпедів, які ви можете придбати в нашому магазині, продумані до дрібниць. Кожен виробник вніс в свой продукт різні оригінальні деталі, інноваційні технології, наділивші звичайний велосипед стильним дизайном и потужним електроприводом.

Сучасна механіка продумана до дрібниць, до того ж вона ідеально поєднується з потужністю і динамікою електричного двигуна.

Гарантія на всі електровелосипеди - 1,5 року.

 

- Ніяких кордонів в пересуванні

Електровелосипеди сьогодні є кращими нашими супутниками на вулицях великих міст. Багато моделей створені для пересування в будь-яких умовах, будь -то дощ, сніг, бруд або пісок. Деякі спортивні електровелосипеди здатні розвивати швидкість до 50 км / год.

Купуючи в нашому магазині електровелосипед, ви купуєте можливість пересування в будь-яких умовах.

 

- Універсальна мобільність

Обирайте маршрути, дороги і просто поверніть ручку газу... Тепер ви зможете не тільки уявляти, як пересуваєтеся з вітерцем на класичному велосипеді, але і обирати, як їхати: швидко і з вітерцем дістатися до місця роботи, використовуючи мотор, або покататися під захоплені погляди оточуючих, крутячи педалі, тим самим думаючи про свою фізичну форму.

 

 - Ефективна економія часу і коштів

Електровелосипед - це легкий і комфортний засіб пересування. З ним не потрібно думати про ціни на бензин або про те, як добиратися куди-небудь на громадському транспорті. Купивши електровелосипед, ви маєте можливість пересуватися і по вулицях міста, і по пересіченій місцевості, не витрачаючи час на тривале перебування в пробках.

Використовуйте свій вільний час і гроші на отримання від життя задоволення.

- Новий рівень комфорту + вигідна ціна

Ціна електровелосипедів повністю себе виправдовує: поєднання маневреності, високої динаміки, чудової якості всіх компонентів велосипеда надає можливість замінити переміщення на приватному автомобілі або громадському транспорті поїздкою на електровелосипеді.

Не можна погоджуватися на менше, маючи можливість отримати більше!