Переваги електросамоката

Зараз літо і багато хто звертає увагу на електросамокати. На ринку безліч брендів, моделей і варіацій різних самокатів. Постараємося виділити найважливішу інформацію для новачка, який тільки хоче зануритися в світ невеликих «електричних коней».

Електросамокат особливо підійде для повсякденних поїздок територією міста. Це зручний, швидкий і економічний спосіб пересування, який дарує свободу і цілий ряд різних переваг:

- спритне і швидке пересування містом,

- можливість об'їхати докучливі і дратівливі затори на дорозі,

- не потрібно турбуватися про витрати на автостоянку.

Швидкість і мобільність

Середня швидкість, яку розвивають електросамокати, становить 17-25 км/год. Такої швидкості цілком достатньо, щоб без запізнень дістатися куди побажаєте.

На самокаті найкраще переміщатися по велодоріжці або тротуарі, але, пересуваючись тротуаром, слід пам'ятати про пошану до пішоходів. Своя безпека і безпека інших - на першому місці! Також, для вашої безпеки, закликаємо користуватися шоломом.

SALE - Електросамокат Ninebot KickScooter ES2 (Офіціал)

Ніякої втоми від їзди

Ще одна перевага електросамоката в порівнянні з велосипедом - не потрібно крутити педалі. Після тривалої поїздки на велосипеді людина часто буває втомленою і спітнілою, що може привести до відчутного дискомфорту, якщо ви відправляєтеся, наприклад, на ділову зустріч або побачення.

Менше скупчення людей

В наш час (час пандемії) актуально і те, що при купівлі електросамоката у вас є можливість уникати людей і не користуватися громадським транспортом. Однак і в тому випадку, якщо є необхідність скористатися громадським транспортом, самокат можна зручно скласти і взяти з собою.

Особливо компактний транспортний засіб

Самокат можна зручно зберігати в будь-якому місці вдома, в офісі чи навіть в багажнику автомобіля. До того ж він не важкий - найлегші моделі важать біля 12 кілограмів, що дозволяє занести самокат на 5-й поверх без особливих зусиль (або з меншим зусиллям, якщо порівнювати з велосипедом).

Щоб не прогадати з вибором, зверніть увагу на електросамокати нашого магазину. Не виключено, что серед запропонованих моделей, а їх предостатньо, вам вдасться відшукати якісний і надійний самокат пвд вашв побажання.