Пропонуємо найкращі квадрокоптери DJI і навчання польотам

Компанія DJI є безумовним лідером на ринку квадрокоптерів і обладнання для аерозйомки. Квадрокоптери DJI, котрі ви можете купити в нашому магазині, мають краще співвідношення ціна / якість / функціонал. А про надійність квадрокоптерів DJI і говорити не доводиться - вона на висоті. Окрім того, у компанії DJI досить широкий модельний ряд для будь-яких цілей і завдань.

Деякі квадрокоптери цілком реально освоїти самостійно, але так як перед нами все ж потужний літаючий пристрій, то володіння ним пов'язано з певною відповідальністю. Як мінімум, запускаючи дрон, ви не повинні стати причиною катастрофи або поранення людини. Окрім того, ціна є досить відчутною, тому прикро зламати його просто тому, що "не розібрався".

Щоб уникнути таких ситуацій наші професійні інструктори пропонують допомогу початківцям пілотам - після навчання польотам ви зможете швидше освоїти керування дроном, будете знати, на що слід звертати увагу перед польотом, як вибирати майданчик для польотів, якими мають бути погодні умови.

 

Ми здійснюємо безкоштовне навчання польотам в Києві у зручний для вас час. Наші інструктори допоможуть вам швидко навчитися керувати дроном або вдосконалити вже наявні навички.

Аксесуари для квадрокоптерів DJI

В нашому магазині ви також можете купити всі необхідні аксесуари для свого коптера від DJI

пропелеры, акумулятори, чохлы/сумки/рюкзаки/кейси для зберігання чи транспортування квадрокоптерів, зарядні пристрої та інші аксесуари.

Ми раді надати оригінальні квадрокоптери і аксесуари DJI, а також їх доступні аналоги з швидкою доставкою по Україні. Якщо у вас виникнуть якісь сумніви або ви не можете зробити вибір - телефонуйте нам, ми допоможемо вам із консультацією!