Правильний електросамокат - запорука гарного настрою

Електросамокат вибирає той, хто віддає перевагу комфортному, персональному, компактному і екологічному транспорту. Електричний самокат вже нікого не здивує, сьогодні його активно використовують не лише діти, а й дорослі. Багато жителів міст щодня роблять довгий шлях від будинку до роботи, прямуючи в магазин, гості або просто під час прогулянки. Аби не допустити витрачати свій час на простий в пробках, багато хто замислюється про вибір такого транспорту, адже на ньому зручно і легко переміщуватись. Саме для цього і був винайдений електросамокат.

Вибір електросамоката залежить від вимог їздока, типу покриття, де ви плануєте кататись.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі самоката, - це його колеса і підшипники. Тут можна сказати так: чим вищий клас, тим краще накат і термін життя підшипника. Наші менеджери завжди допоможуть вам розібратися з технічними нюансами при виборі електросамоката. Колеса бувають жорсткі (поліуретан) і м'які (каучук). Самокат з жорсткими колесами буде швидшим, але, в той же час, трохи гучним. Такі самокати коштують дешевше. Самокат на каучукових колесах буде безшумним навіть на тротуарній плитці, так як м'які колеса виконують роль амортизаторів.

Самокати можуть мати складну конструкцію, що зручно і для його зберігання в міській квартирі, і для транспортування.

Електросамокат - це цілком «серйозне» засіб пересування, за технічним станом якого необхідно регулярно стежити. Але якщо ви захотіли покататися на електросамокаті, то вибирайте і робіть замовлення в нашому магазині, а наші компетентні фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію про цей вид транспорту, щоб ви могли максимально насолодитися своїми поїздками.

В нашому магазині ви можете купити найрізноманітніші моделі електросамокатів - у нас представлені самокати від популярних виробників, котрі будуть вам до смаку.