Правда і міфи про електротранспорт

Щодня в наш офіс дзвонять і приходять, а в соцмережі- пишуть десятки людей. Вони довго, докладно розпитують про товар. Щоб зважитися на покупку саме того електровелосипеда, скутера або гіроборда, який їм ідеально підходить. А ми - із задоволенням розповідаємо. Адже купувати нашу продукцію потрібно з урахуванням своїх звичок, способу життя, і навіть - відстані до роботи або дачі. Проаналізувавши питання клієнтів, відповідаємо на найпопулярніші з них. Щоб Ваш вибір був легким і приємним.

Я хочу електробайк, але як на ньому їздити по нашим поганим дорогам? - Всі наші велосипеди адаптовані до українського дорожньому покриттю. Вони зроблені з якісних комплектуючих, оснащені амортизаційними вилками для Вашого максимального комфорту.
Я бачив цей байк (гіроскутер) дешевше в іншому магазині - Наші моделі і ціни на ринку-унікальні. Можна знайти схожі, але не ідентічние.І, завдяки роботі з прямими постачальниками, ми можемо забезпечити оптимальне поєднання "ціна-якість".
У Вас є китайська продукція ? -Так, це так. Але ми працюємо тільки з найкращими заводами в Піднебесній і контролюємо якість продукції, що випускається.
За ці гроші я можу купити 5 "запорожців", дві "Ниви", стару іномарку - Помічено точно.Но такого задоволення від їзди на екологічному, красивому, сучасному транспорті Ви вже точно не отримаєте.
А як у Вас з гарантійним обслуговуванням? - У кожної моделі, купленої в "Еліт Байк Плюс" - рік гарантійного обслуговування. Але кваліфіковані майстри, які співпрацюють з нашою компанією, будуть раді допомогти Вам і після закінчення гарантії.

Якщо у Вас ще залишилися питання - пишіть нам. Зацікавленість покупця це наш вічний двигун;)