PowerRay: тепер дрон занурюється в воду

Часи, коли безпілотні апарати могли тільки літати, вже пройшли. Тепер подібні пристрої дозволяють поринути в воду. Підводний безпілотник PowerRay дозволить знімати під хвилями і відкривати для себе прекрасні водні пейзажі.

Перерахувати весь «підводний» краудфандінг неможливо: відмінна ідея миттєво підхоплюється і тиражується.

Зараз в нашому інтернет магазині підводний дрон PowerRay доступний лише по передзамовленню (в будь-якій комплектації), орієнтовний час поставки - грудень 2017.

Виглядає він досить преміально і, відверто кажучи, круто. Дизайн - явно одна з сильних сторін гаджета, він, і справді, здається схожим на те, як робили б свої підводні дрони DJI, якби робили, звичайно.

Своєю цільовою аудиторією компанія вважає любителів риболовлі та самостійних дослідників підводного світу і зйомки під водою. Це мініатюрна підводний човен з деякими функціями вудки, інтегрованої камерою і знімним ехолотом, який можна використовувати окремо.

Можливості занурення - до 30 метрів, і на протязі всього часу PowerRay виконує зйомку в 4К і стрім її на смартфон в форматі Full HD (IOS / Android). Важливо і те, що рибу локатор зауважує з точністю до 10 см, потім приманює її, і за всім цим можна спостерігати в режимі реального часу.

Окуляри не просто дозволяють спостерігати трансляцію в режимі VR, але і управляти дроном під водою нахилами голови.

 

Зрозуміло, дрон робить ловлю риби легше. PowerRay всього лише показує дно і підказує, чи є в даному місці щось живе, а вже далі - справа за вами.

Телефонуйте нам, взнавайте ще більше про цей неймовірний пристрій

і робіть передзамовлення на Підводний дрон PowerRay в ELITE BIKE.