Популярний електротранспорт у 2019 році: яким він буде?

Якщо ви вирішили йти в ногу з часом, отримуючи задоволення від застосування високотехнічного екологічно безпечного транспорту - зробіть крок назустріч своєму майбутньому, адже воно за електротранспортом.

Сьогодні сігвеї, гіроборди, електросамокати, скутери та електровелосипеди користується популярністю не тільки у дітей, але і у дорослих. Якщо ще недавно люди дивувалися, як може їхати моноколесо, то тепер цього вде електротранспорту вже перестали дивуватися, він плавно почав впроваджуватися в наше життя. З його допомогою можна значно заощадити час, який доводиться витрачати, стоячи в пробках, а також добираючись до громадського транспорту. Невеликі габарити дозволяють власникам гіроскутеров, сігвеях і самокатів, взяти їх з собою в маршрутку, метро, ​​автомобіль і продовжити рух до необхідного місця -навчання, роботи або просто для відпочинку.

 

Зовні гіроскутер дуже нагадує гіроборд, до якого долучено рульовий стовп, але це не єдина його відмінність. Гіроскутери мають більший кліренс і запас ходу (до 35 км), ніж у гіробордов, а великі колеса дозволяють долати нерівності без зайвих вібрацій і незручностей. На них можна пересуватися не тільки по рівній поверхні, але і по траві або лісової доріжці. Такий вид електротранспорту обирають не лише діти, але і дорослі.

Моноколесо зацікавить активних людей, того, хто віддає перевагу екстремальних розваг і динамічної їзди. Моноколесо дозволяє здійснювати справжні трюки і навіть застосовувати їх в їзді, наприклад, встрибуючи на бордюри і долаючи інші проблемні ділянки дороги. Основні переваги моноколеса: відносно невелика вага, компактність і наявність спеціальної ручки, за допомогою якого легко можна переносити моноколесо на потрібну вам відстань.

Електросамокат – універсальний засіб пересування, яке примітно тим, що, в разі повного розрядження батареї, ви все одно зможете продовжити рух - відштовхуючись ногою. Електросамокат є найзручнішим видом персонального електротранспорту, адже у нього є кермо, за який зручно триматися, та й необхідність постійно нахилятися - пропадає. Щоб впасти з електросамоката, потрібно постаратися.

Технічний прогресс не обійшов стороною і велосипед, трансформувавши його і представивши на ринок я електровелосипед. Деякі моделі дозволяють розігнатися до значних, як для велосипеда, 60 км / год, а відстань, яку можна проїхати на одному заряді, досягає 100 км. При цьому, не забувайте, що ви завжди зможете крутити педалі, як в звичайному велосипеді, адже для багатьох - це не тільки спосіб привести в рух велосипед, а й справжній ритуал, що приносить задоволення і допомагає тримати фігуру в формі.

Електроскутер – один з найпоширеніших видів транспорту. Електричні скутери мають перевагу над бензиновими, в першу чергу, завдяки своїй економічності. І стосується це не тільки витрат на паливо, а й на запчастини, масло, ремонт, техобслуговування і т.д. Електричні скутери абсолютно безшумні, вони не забруднюють навколишнє середовище. А ще вам не потрібно їхати на заправку - зарядити електроскутер можна у себе вдома, просто підключивши акумулятор до розетки.

Вибрать будь-який вид електротранспорта можна в нашому інтернет магазині, чи відвідати наш магазин. Тут ви зможете проконсультуватися з кваліфікованими консультантами, які допоможуть вибрати відповідну вам техніку. Вони розкажуть про відмінності різних моделей, дадуть відповідь на всі ваші запитання, стосовно продукції, представленої в нашому магазині.

Також пропонуємо вашій увазі відео-інтерв'ю з Антоном Гришко, експертом щодо персонального електротранспорту компанії ELITE BIKE, який розповість багато цікавого про сучасний транспорті в гостях радіо "Голос столиці".