Популярні гіроборди цієї осені

Гіроборд - це найбільш популярний високомобільний електротранспорт, в цьому переконані не лише ми, а й його активні користувачі. Його популярність зростає з кожним днем - як серед дітей, так і серед дорослих, адже гіроборд здатний витримати цілком пристойну вагу в 100 кг і більше!

Гіроборд складається з плоскої дошки з 2-ма потужними колесами і сучасної електроніки. Його конструкція досить проста: колеса і платформа для ніг, проте деякі моделі приємно дивують, так як обладнуютьсся mp3-плеєром, яскравими світлодіодами для можливості їздити в темний час доби.

Їздити на гіроборді можна практично скрізь: на асфальті, по грунтовій дорозі, по пересіченій місцевості і навіть по невисокій траві. Цей транспорт ідеально підійде для веселих прогулянок з друзями, для проведення рекламних акцій, а також для ділових зустрічей.

У нашому магазині ви можете купити будь-який вподобаний гіроборд - якісний і досконалий продукт. До того ж, є і приємний осінній бонус - знижки від 15 до 25%!

Купивши у нашому магазині гіроборд, ви будете впевнені, що зробили вдале придбання, адже гіроборд подарує радість усім членам вашої родини без винятку.