Популярні електровелосипеди XDURO

Електровелосипед XDURO HardSeven 4.0 - це компроміс між ефективністю і комфортом.

Цей електричний велосипед - одна з небагатьох моделей, представлених сьогодні в Україні, про яку з гордістю можна сказати: "Байк найвищої якості!" У нашому магазині цей велосипед продається повністю готовим до експлуатації. Необхідно тільки встановити кермо на винос і прикрутити педалі.

Гірський велосипед XDURO HardSeven 4.0 виконаний з легкого ударостійкого пластику, який забезпечує йому ефективний захист від подряпин і пошкодження двигунів. Велосипед оснащений фірмовою системою BOSH, надійний двигун допомагає водієві легко досягати швидкість в 25 км / год. Це ідеально для спортивного байка.

Щоб візуально зменшити «вагу», акумулятор Bosch був злегка "втоплений" в нижній трубі. Завдяки поєднанню гідроформінгу труб і спеціальних виливків, батарея оптично зливається з рамою. Було і зменшено відстань між двигуном і акумулятором до 11 мм.

Велосипед оснащений дисплеєм Bosch Intuvia з великим набором функцій і корисної інформації для райдера, наприклад, демонструє поточну швидкість, пройдену відстань, поточний рівень заряду батареї, один з 5-ти режимів використання (Eco, Tour, Sport, Turbo і OFF). Роз'єм micro-USB забезпечує функцію зарядки для мобільного телефону або MP3-плеєра.

Електровелосипед XDURO HardSeven 5.0

Шикарний електровелосипед Haibike Xduro HardSeven 5.0 - це ідеальне поєднання стильного дизайну і передових технологій. Ергономічна конструкція і легкі, якісні матеріали дозволять користувачеві не відчувати навантаження навіть під час затяжних прогулянок.

Дивіться більше інформації в нашому відеоролику, телефонуйте нам - ми допоможемо вам вибрати "правильну" модель електровелосипеда.