Популярність електроскутерів зростає щодня

Ще кілька років тому електроскутер не приділялося достатньо уваги, так як вони були дороги, не дуже надійні, а максимальний пробіг на одній зарядці батарей залишав бажати кращого. Однак сьогодні все кардинально змінилося: бензин став дорожчим, якість електроскутерів значно зросла, а пробіг на одній зарядці збільшився в 2-3 рази.

В нашому магазині представлено достатньо великий асортимент сучасних електричних транспортних засобів, серед яких можна підібрати найактуальнішу для вас модель.

 

Переваги та особливості застосування електроскутера:

  • З розетки заряджати електроскутер набагато вигідніше, ніж постійно їздити на заправку.
  • Екологічність (повна відсутність вихлопних газів), а також безшумність електродвигунів.
  • Основний плюс в застосуванні електроскутерів - це відносно невелика вартість його використання.

Навіть деякі фахівці схильні до того, що 21 століття буде століттям електротранспорту. Зараз електричні скутери широко використовуються жителями різних міст. Ми знаємо, так як доставка нашого магазину здійснюється в усі міста України.

Популярні моделі електроскутерів нашого магазину:

Електроскутер Notebike Mini - це невеликий сучасний вид персонального транспорту вагою всього 16 кг, який здатний набирати максимальну швидкість в 25 км / год, пробігаючи при цьому 30 км. Такий скутер стане відмінним вибором в подолання коротких відстаней.

 

Мопед E-mania British – цей компактний за розмірами і досить витривалий транспортний засіб, призначений для використання в міських умовах. Електричний скутер являє собою комфортне та надійний засіб, дизайн якого витримають в класичному англійському оформленні. Мопед E-mania British - це одномісний варіант, здатний забезпечити комфортабельне пересування навіть по вузьких міських вулицях. Також він відрізняється високою витривалістю і безперебійністю роботи системи при будь-якій погоді і будь-яких дорожніх умовах.

 

Електроскутер SEEV Citycoco - безумовний лідер на ринку електроскутерів! Удосконаленою була і електроніка цієї моделі скутера - бортовий комп'ютер оснащений додатком управління для смартфона під ОС Android або iOS, в режимі реального часу на екран смартфона буде виводитися вся необхідна інформація, наприклад, поточна швидкість, час заряду акумулятора інше. Це стильний мінімалістичний скутер, який обов'язково приверне увагу і погляди перехожих.

Електроскутер UGBEST Leopard - це безпечний, практичний і екологічний електричний моторолер, який виготовлений для тих, хто цінує вільне переміщення і бажає заощаджувати. Перше, що радує користувача, цей сучасний і спортивний зовнішній вигляд електроскутера. Однак цей міський електричний скутер Leopard має потужним двигуном в 3000 Вт, що надає йому швидкий розгін і чудові тягові характеристики. 17-ти дюймові колеса, маючи великий накат, дозволяють тривалий час зберігати енергію акумулятора.

  

Електроскутер jetscoot Chopper Edition (или минибайк) – це абсолютно новий екологічний вид транспортного засобу, в якому вражаюче з'єдналися всі переваги скутера і мопеда, інноваційних технологій, зручності і комфорту. Цей міні-байк, створений в стилі мотоциклів-чопперів, як твір мистецтва його зовнішній вигляд відразу ж привертає увагу, викликає блиск в очах і бажання купити такий же. Проїхавшись один раз на цій моделі електричного скутера, ви не зможете відмовити собі в задоволенні робити це щодня! 

 

В нашому магазині ви можете купити скутери  різного виробництва, але кожна модель - особлива по-своєму: будь-який скутер дозволить своєму господареві - любителю швидкості і драйву - швидко і «з вітрем» домчати в потрібне місце..