Поповнення асортименту: ультрасучасні байки HAIBIKE

Як відомо, німецький виробник велосипедів Haibike відрізняється високою якістю і застосуванням найдосконаліших технічних інновацій. Асортимент включає понад сотню моделей: це і гірські хардтейли, і двухпідвіси, ВМХ, фетбайкі (велосипеди з товстими покришками) і навіть дитячі велосипеди.

Досконала інженерна база, власна жіноча команда і постійне перебування на піку технічних розробок в поєднанні з німецькою якістю - все це дає можливість компанії Haibike створювати велосипеди, про які мріють всі.

А все тому, що основний напрямок HAIBIKE в проектуванні своїх байків - це надійність і інновації. Сьогодні Haibike є компанією №1 в по виробництву електровелосипедів.

Велосипеди Haibike, обладнані електричною трансмісією BOSH і YAMAHA, допомагають нам підкорювати пустелі, долати тривалі марафони бездоріжжям, пробиратися в раніше недоступні гори і просто кататися з друзями чи їздити на роботу.

Haibike розробив і спеціальну лінійку велосипедів для жінок - за порадами Сабіни Шпитц, олімпійської чемпіонки з велоспорту, була вдосконалена велосипедна геометрія, значно полегшені компоненти, а дизайн став більш естетичним.

Велосипеди Haibike - високотехнологічний персональний транспорт європейської якості, світового рівня, з ретельно підібраними комплектуючими.

Ви впевнено можете йти за цими монстрами в наш магазин, тут ви зможете подивитись, вибрати, протестувати і купити собі справжнього якісного залізного друга. А вибір у нас великий!

Новинка нашого магазину - дитячі велосипеди Haibike: