Поговоримо про переваги електровелосипедів

Електровелосипед - це практичність, зручність і користь для здоров'я, до того ж пересування на ньому є комфортним. Докладаючи всього лише невеликі фізичні зусилля і комбінуючи їх з електромотором, можна їхати на гору, не втрачаючи швидкості та прискорюючись на рівних ділянках дороги, не викладаючись при цьому на всі сто.

Не хочете крутити педалі? Можна і так - мотор-колесо підходящої потужності витягне на будь-який пагорб. По суті, такий велосипед є повнопривідним, що володіє підвищеною прохідністю. Він дуже корисний людям з хворими колінами, яким протипоказані навантаження на суглоби. І ще один плюс: ви не приїдете спітнілим, то і ризик застудитися в дорозі практично зведено до нуля.

Електровелосипед - це відсутність витрат на бензин і моторне масло. Це екологічно, так як викиди шкідливих речовин відсутні.

Електровелосипед - це компактність. Електробайк можна зберігати в житловому приміщенні, так як він не виділяє парів бензину, масла та інших забруднюючих речовин, які можуть бути шкідливі для здоров'я. Акумулятори повністю герметичні. Стрічка / сумка з акумуляторами може бути знімною для більш зручної зарядки.

Електровелосипед - це безшумність поїздки: Бесщеточний безредукторний електромотор, який має ккд> 85% практично не створює шуму через відсутність в ньому деталей, що труться. Чути тільки тихий рокіт мотора в русі, часом можна порівняти з шурхотом шин по асфальту.

Електровелосипед - це зарядка від будь-якої розетки 220В або будь-якого іншого джерела струму: не треба возити з собою каністри з паливом і маслами, заливати охолоджуючі рідини. Все, що потрібно - дістатися до звичайної мережі 220В. Навіть якщо не розрахували заряд - не біда, завжди можна доїхати традиційним способом - на педалях.

Електровелосипед - це висока динаміка розгону. Електромотор здатний видати повну потужність без КП на будь-яких оборотах на відміну від ДВС. Так, при однаковій потужності ДВС поступається в моменті, що крутить і динаміці розгону мотор-колеса. Наприклад, створений електромотоцикл на батарейках, що розганяється за 3 с до 100 км / год.

Електровелосипед - це відмінна маневреність. Затори, вузькі проїзди для нього не перешкода.

Електровелосипеду не потрібен обкат: електромотор з першої секунди готовий до роботи з максимальним навантаженням. Ресурс прямоприводной мотора визначається тільки ресурсом підшипників, які можливо доведеться замінити через 30000-80000 км пробігу.

Електровелосипеду необхідно лише мінімальне обслуговування: тут все просто і продумано. Зарядний пристрій з автоматичним відключенням, необхідно лише включити або виключити його з розетки. Тягові SLA акумулятори бажано кожних 20 днів простою електровелосипеда заряджати для підтримки їх у стані постійної готовності до поїздки. Всі інші вимоги - як і для звичайного велосипеда.

Електровелосипед - це висока надійність: за рахунок простоти конструкції. На підставі випробувань цієї техніки протягом декількох років, можна сказати про високу надійність вузлів електробайка. Колесо-Мотор встановлено на міцній 14 мм осі, контролер захищений від перевантажень і коротких замикань, герметичні тягові акумулятори, що працюють в будь-якому положенні, ручка швидкості з продуманим управлінням. В іншому надійність залежить від велосипеда, на який встановлений електропривод. Так як мотор знаходиться прямо в колесі - є можливість зробити передньопривідний варіант електровелосипеда, який простий в експлуатації і має відмінні ходові якості. Мотор-втулка при цьому менше схильна до статичним і ударним навантаженням.

Купити електровелосипед в нашому магазині: телефонуйте нашим менеджерам, приходьте в наш магазин в Києві, де можна протестувати вподобану модель е-байка, і насолоджуйтеся своїми поїздками.