Поїхали кататися! Електроскутер jetscoot Chopper edition

Навесні хочеться більше бути "в русі". А якщо вам необхідний транспорт, який ідеальний для пересування по міських вулицях, то електричний скутер - це чудове рішення.

Комфортний Мінібайк Jetscoot Chopper - це новий вид екологічного і безпечного пересування. До того ж, вам не доведеться проводити реєстрацію транспортного засобу і отримувати номерні знаки, для пересування по дорогах загального користування потрібні лише водійські права категорії А1.

Новий рівень комфорту і емоцій.

З електроскутером GTF Jetscoot Chopper Edition ваша естетика руху не знатиме рівних! Унікальний дизайн гармонійно відображений в кожній лінії, підкреслюючи активний характер і надаючи простір для самовираження.

Завдяки тому, що ця модель скутера працює на електроенергії, тому відпадають витрати і клопоти, пов'язані з паливом. Достатньо лише підключити електроскутер до розетки і залишити на 6 годин - заряду акумулятора вистачить для подолання на ньому до 90 км.

  

          - Максимальна швидкість: 45 км / год
          - Потужність: 1200 Вт
          - Максимальне рекомендоване навантаження: 120 кг

Цей міні-байк, створений в стилі мотоциклів-чопперів, відразу ж привертає увагу, викликає блиск в очах і бажання на ньому покататися. Купуйте в нашому магазині електроскутер jetscoot Chopper edition і не відмовляйте собі в задоволенні - легкої дороги вам і відчуття польоту. Поїхали кататися!